Vand Mp3 Sony Cdx-gt20

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Mp3 Sony Cdx-gt20

    Stare foarte buna are vreo 3 luni la mine pe masina are garantie la dacia ca mi-au inlocuit blaupunktu care a crapat cu un cd in el cu sony asta cat are garantie nu stiu ca nu m-am uitat ,am hartoagele pe undeva pe aci daca are cat masina adica extinsa mai are 2 ani++ si daca are numa 1 an atuncea mai are vreo 8 9 luni ...Pret 2MIL
    / CD/MP3 player redare MP3/WMA compatibil CD-R/RW putere de ieÂşire 4 x 45 W (S-MOSFET) afiseaza ID3-tag (melodie, interpret, nume album) si CD Text convertor DAC 24 biti tuner RDS-EON

  • #2
    UP plec dimineata pe transfagarasan revin pe luni napoi ..... Eventual putin negociabil

    Comment


    • #3
      Offtopic . ne intalnim pe trans deci grija la fleshuri ...Ia MP3 =ul la tine poate gasesti vreun client
      sigpic

      Comment


      • #4
        Ultimu pret ?? Are si telecomanda?

        Comment


        • #5
          Iti dau 150 banii jos ochii la usa il dai ? Si mil trimiti marti.. Sau de unde te intorci prin transfaga..? Astept raspuns. Transportul il platesc eu sau il asigur eu.
          Last edited by KeanuRev; 12 July 2008, 15:38.
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #6
            Ma bulangiule te bagi peste mine vezi ca de te vad pe strada te pop in cur)))))

            Comment


            • #7
              Acuma am venit din excursie 940km in 2zile cu dormit mai nimica noaptea ,is in cap de oboseala , primu care se afirma il are...Nu are telecomanda ultimul pret 180 hai repede ca vreau sa ma scap ca luni o sa am 2 si unu ai in plus ....

              Comment


              • #8
                Imi pare rau eu mai mult de 150 de lei nu ofer. Daca lasi la 150 il iau la orice ora.
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #9
                  Up..........

                  Comment


                  • #10
                    UP....Pret nou 170 aproepe cat mp3ul Blaupunkt stock care este considerabil mai urat si se aude mai naspa....(cu vreo 150 cred ca se da cel stock pe forum)

                    Comment


                    • #11
                      Da cu 150.. Dar si Sony-ul care vrei sa il vinzi u ii 250 de lei in real. Nou nout si 2 ani garantie. Deci.. 150 ofer . Si poti fi sigur.. Ca nici blaupunktul nu il da cu 150 .
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • #12
                        Wird bine ca nu scade la 50% in 3luni....Oricum sub 1.5mil nu-l dau mai bine il fac cadou

                        Comment


                        • #13
                          S-a vandut se poate inchide

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google