Inele Centrare Jante

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inele Centrare Jante

    Salutare,

    Mi-am achizitionat de curant un set de jante ale caror inele de centrare nu se potrivesc pe Logan ! Jantele au fost pe un Opel. Ce ma sfatuiti sa fac in cest caz ? se gasesc inele de cumparat pe undeva..? mi le poate face cineva ??

    Id cosmin.Olareanu@yahoo.Com

    Multumesc,
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

  • #2
    Inelele sunt confectionate din ceva material ca si ebonita.Daca sunt prea mari, le poti aleza pe strung.Eu asa am facut cu ale mele si au iesit super, nu am nici o treaba cu ele.
    dar cred ca nu ai postat bine anuntul, trebuia sa il pui la alta categorie, cum ar fi "Logan tuning si alte modificari", poate asa vei obtine mai multe raspunsuri la intrebarea ta, dar cum tiam zis eu functioneaza
    Last edited by adi_trif28; 15 July 2008, 20:05.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Mersi pentru sfat adi ! Am mai intrebat la vulcanizari si mi-au mai vandut un pont : targ vitan . Daca nu gasesc maine , cu siguranta voi apela la strungar !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • #4
        Originally posted by Thejock3r View Post
        Salutare,

        Mi-am achizitionat de curant un set de jante ale caror inele de centrare nu se potrivesc pe Logan ! Jantele au fost pe un Opel. Ce ma sfatuiti sa fac in cest caz ? Se gasesc inele de cumparat pe undeva..? Mi le poate face cineva ??

        Id cosmin.Olareanu@yahoo.Com

        Multumesc,
        sal
        inele pentru roti gasesti la auto soft pe fundeni costa 60 ron toate patru intr-o ora sunt gata
        bafta
        Last edited by bobbyred; 16 July 2008, 18:12. Reason: pentru mai multe informatii da-mi pm sau id mess
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • #5
          Mersi bobby ! Am acut altceva mai bun! Am fost cu inelele pe care le aveam in dotare de la baiatul cu jantele si le-am luat putin la strung! Au iesit super bine !

          Multumesc la toti pentru sfaturi . Acest topic se poate inchide, daca nu mai intereseaza pe nimeni !
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google