[CUMPAR] Cheie Completa De Logan (cu Butoane)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [CUMPAR] Cheie Completa De Logan (cu Butoane)

    Dupa cum spune si titlul, caut o cheie de Logan completa de la cineva care a dezmembrat masina.
    Ma intereseaza ca macar un buton de la inchiderea centralizata sa fie intreg, ca sa il inlocuiesc pe al meu, care si-a dat duhul.

    Astept un pret decent pentru asa ceva.

    Contact: 0722.345.163 / 0766.405.645.

    Multumesc.

    [Am citit regulamentul si sunt de acord cu el.]

  • #2
    Vezi ca are userul "axscu" de vanzare noi,de origine.Costa 45 de lei daca nu ma insel.

    Comment


    • #3
      Multumesc de informatie, dar eu n-am nevoie decat de o cheie stricata, ca sa transplantez un buton de pe placa de baza.

      Comment


      • #4
        Sa nu mai fac un topic, imi spune si mie cineva de unde pot cumpara o cheie cu butoane cu tot cu asamblul electric (nu doar carcasa)? A decedat butonul de inchis, pur si simplu a cazut de pe placa.

        Comment


        • #5
          postul de mai sus nu te coafeaza ? sau tu citesti doar de la postul tau in jos ?
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            Daca si de astia vechi te iei de parca habar nu au .... Daca ai fi citit si tu mai bine ai fi vazut ca nu vreau doar carcasa de 45 de lei, ma intereseaza toata telecomanda. M.am uitat in lucrurile de vanzare ale lui axscu si are doar carcasa la 45 de lei.
            Attached Files
            Last edited by o8MeLC; 5 December 2013, 12:59.

            Comment


            • #7
              Incearca duminica in Vitan, au baietii de la Pitesti.

              Comment


              • #8
                vezi daca gasesti butonul care a cazut sa-l cumperi si ti-l lipesc eu gratis. sa nu mai dai banii pe toata placuta. au pe maica domnului. costa 4-5 lei un buton.bine ar fi sa-l ai la tine ca sunt mai multe modele,sa-l arati la vanzator. are 4 picioruse.
                ps. sau poate mai e bun butonul doar s-a dezlipit si atunci ai noroc.
                Last edited by gaboneygg; 5 December 2013, 19:34.

                Comment


                • #9
                  Butonul este jumatate. A cazut partea de platic si a ramas doar ineriorul lui. Ca sa inchid masina folosesc o cheie lata si fac contact intre pini. O sa incerc si pe maica domnului, o buna idee.

                  Comment


                  • #10
                    vezi ca sunt 7-8 magazine. cauti in toate,trebuie sa gasesti.eu am luat niste microcontacte mai mici pentru telecomanda. tot asa s-a rupt si la mine,dar in telecomanda din cauza ca apasam prea tare.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      Cu aceeasi intrebare vin si eu...la tipii din vitan cu piese de la pitesti, am sanse sa gasesc carcasa cheii cu butoane + chip in interior + lamela?! Ca sa o pot si scrie, in UCH
                      Raposatele chei sunt acuma sub vre-o 2-3m de beton ))
                      My turbo lag, give your MPI, a chance

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by o8MeLC View Post
                        Butonul este jumatate. A cazut partea de platic si a ramas doar ineriorul lui. Ca sa inchid masina folosesc o cheie lata si fac contact intre pini. O sa incerc si pe maica domnului, o buna idee.
                        iti dau eu si carcasa si partea electronica cu butoane din care sa iei ce iti trebuie .la 45 ron
                        Originally posted by andrei_mircea View Post
                        Cu aceeasi intrebare vin si eu...la tipii din vitan cu piese de la pitesti, am sanse sa gasesc carcasa cheii cu butoane + chip in interior + lamela?! Ca sa o pot si scrie, in UCH
                        Raposatele chei sunt acuma sub vre-o 2-3m de beton ))
                        iar pt tine carcasa cu partea electronica ,cip lamela si baterie 90 ron , e varianta care poate fi scrisa.
                        nr meu . 0764 361 316

                        Comment


                        • #13
                          Acest topic, in cazul in care nu ati observat, este unul de CUMPARARE, in cadrul sectiunii Bursa.
                          Nu este unul in cadrul Discutiilor Generale ori Detalii Piese etc!

                          Cine doreste sa cumpere un produs, isi deschide propria taraba, in conformitate cu regulile Bursei, in aria corecta, nu in topicuri diverse!
                          Nu are legatura nici cu vechimea unui user (cum a afirmat o8MeLC mai sus) ci cu respectarea unui set de reguli simple si de bun simt, pentru o ordine fireasca.

                          In mod normal, acordam si cartonase, pentru aceste "deraieri" dar, fiind o anumita zi...clementa.

                          E atat de complicat?

                          Acum, tragem obloanele!
                          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google