Vand Motor 1,4MPI+diverse

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Motor 1,4MPI+diverse

    K7J 1,4 MPI 75cp,30.000 inca pe masina se poate proba,absolut complet,suport,instalatie electrica/calculator,galerii,etc.300euro,la cerere se poate asigura si montaj.In principiu nu se dezmembreaza dar puteti intreba.
    Am citit regulamentu si sunt de acord.
    Se adauga o galerie de admisie de plastic in stare foarte buna 80lei.
    Galerie admisie metalica de megane adaptata pentru logan,completa cu corp clapeta marit la 50mm senzori temp/presiune,MPP,filtru de aer in carcasa de carbon + montaj 450lei.
    Se adauga spre dezmembrare/vanzare motor 1,6 mpi 170.000 are o bataie la rece 100euro.
    Accept schimb cu motor 1,6 16v....
    Se adauga un proiect de serpi pentru 8v,sunt adaptati din serpi de calibra,au nevoie de flansa si un sudor Dimensiuni 35 -40 -50 mm 4-2-1 80lei.
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    Sus cu piesele,nu vrea nimeni o admisie mult mai performanta compatibila 1,4 /1,6 8v,gata adaptata pentru montaj.Aceeasi admisie o foloseste si Cosmin CGK,Dsign si 'cred' ca sunt multumiti.Din pacate nu ma pot bucura de ea din cauza celor de la RAR care nu vor s-a omologheze acest motor.
    Caut s-a cumpar motor 1,4 16v de clio cu acte.
    sigpic

    Comment


    • #3
      upppppppppppppppp

      Serpi au plecat.
      Last edited by GOLAN91; 6 April 2013, 09:05. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • #4
        Upp cu restu,galeria de admisie de megane adaptata+clapeta la 50mm +senzorii,350lei,se adauga un motor de 1,2 16v complet,demaror,galerii,pedala acceleratie,alternator,suport alternator,suport motor,instalatie interior symbol 2008+uch etc.,intrebati poate am si alceva.Preturi negociabile.
        sigpic

        Comment


        • #5
          uppppppppppp
          sigpic

          Comment


          • #6
            Serpi sau dat,galeria de admisie nu se vinde pentru 350lei,am urcato pe masina si merge prea bine s-a o dau jos.
            Cumpar 1,4 16v de clio.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Poti incerca si motorul de 1.4 16 v de pe honda civic . Tind sa cred ca e mai vioi decat cel de clio .
              sigpic

              Comment


              • #8
                Originally posted by GOLAN91 View Post
                Serpi sau dat,galeria de admisie nu se vinde pentru 350lei,am urcato pe masina si merge prea bine s-a o dau jos.
                Cumpar 1,4 16v de clio.
                hai frate ce faci!?!? ti-am spus in pm ca-s interesat de admisie si clapeta; acum nu le mai dai? nici nu ai raspuns la mesaje; zi-mi ce mai ai de dat si nu montezi pe masina si pretu;
                daca pui ceva la vanzare atunci de vanzare sa fie, nu te razgandi ca provoci panica

                Comment


                • #9
                  Galerie admisie de plastic 70lei
                  Galerie de megane+clapeta 50mm + senzoru de pozitie de megane,tubulatura,filtru si kit curatare Km 500leifix,cine vrea reducere il invit s-a isi faca singur aceasta galerie sau il indrum spre achizitionarea unei tevi cu filtru in capat (asa zisa admisie sport) 300lei cu randamen 100% 0.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Galeria de megane vanduta.
                    Se adauga set frane spate reno megane/laguna break nu stiu exact,se pot monta pe logan prin modificarea cu 2mm a unei gauri,sunt cateva loganuri cu acest sistem.
                    Sistemu contine:etrieri,placute,discuri,fuzete,rulmentii etc.,vin echipate cu inel de ABS cu dinti metalici se poate pune inel magnetic pentru montarea pe masini cu ABS.
                    Pret:100euro.
                    Vand stop dreapta cu semnal alb de origine 65lei.
                    Far stanga putin crapat dedesupt pe urechea unde se sprijina bara cu pleoapa montata+perechea acesteia 50lei.
                    Pod aduce aeratoare Duuster 55lei setu.
                    Inele bord sandero cu dunga rosie 50lei. sau schimb cu serigrafie duster.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Se adauga:
                      Far stanga ph1 cu pleoapa+pleoapa far drepta 55lei(putin crapat dedesupt)
                      Plansa bord logan ph1 fara usa torpedo are 2 gaurele deasupra aeratoarelor din centru.55lei.
                      Stop dreapta cu semnal alb de origine 55lei.
                      Capota portbagaj ph1 cu eleron dacia integrat necesita mici retusurii si revopsire 250lei.
                      Pompa frana logan fara ABS 55lei
                      Pompa frana cu ABS cred ca de megane 55lei.
                      Galerie admisie 1,4/1,6 8v 65lei.
                      Arcuri sport clio Weitec coboara 3.5/4 cm,300lei/350lei montaj inclus.
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Stopu s-a vandut upppp cu restu
                        Se adauga 2 suportii de becurii +becurii +burete pentru stopurii ph1 stanga/dreapta 20lei bucata.
                        sigpic

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google