[VAND] stopuri clare logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] stopuri clare logan

    Vand stopuri clare Lexus Style pentru Logan 300 lei setul. Tel 0741089083
    Last edited by Cristi_Xp; 20 May 2007, 00:26.

  • #2
    hotaraste-te care e pretul !
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Pune pozeeeeee.....
      sigpic

      Comment


      • #4
        a postat cineva...din pacate s-a pierdut postul a zis ca a vorbit cu el..si nu sunt lexus sunt astea noi ...la 300 ron
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          Mereu se pierd posturile mele ! Ciudat ca ai scos si primu post a lu valy in care zicea ca sunt 600 ron stopurile dar postu tau cu "hotaraste-te care e pretul !" l-ai lasat ...Felicitari !!

          @GOLAN91: valy_17 vinde modelul nou de stopuri, are 2 seturi (unu fumuriu si unu transparent), pretul este de 300 ron/set. Daca doresti contacteaza-l pe numarul de telefon din postul lui.

          Comment


          • #6
            Da mai dar eu leam vazut (dar nu aprinse , si foarte putin leam vazut) daca are careva poze cu ele sa se vada mai bine postati .
            Si cu politia cum stam???
            sigpic

            Comment


            • #7
              am vazut si eu azi dimineata modelul acela fumuriu pe stop,pozitie..si semnalizare...sunt dragute,merita 3 mil ...
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                M-ar interesa si pe mine un set de stopuri... daca este cineva din TM care are...

                Comment


                • #9
                  valy_p17 mai este valabil anuntul?Ma intereseaza.

                  Comment


                  • #10
                    Din cate vad eu postul ii de anul trecut din august.. sincer.. de atunci le-a vandut de 100 de ori
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google