CUMPAR Conducte Incalzire Spate Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CUMPAR Conducte Incalzire Spate Logan

    Salut,
    Cumpar - conducta incalzire spate stg: 6001547204
    - conducta incalzire spate dr.: 6001547203 pentru Logan.
    Astept oferte!!!

  • #2
    up.........

    Comment


    • #3
      Ce coducta de incalzire?????????
      sigpic

      Comment


      • #4
        Mai exact, cea care pleaca din aeroterma, pe langa tunelul central si ajunge sub scaunele din fata.

        De ce nu incerci la dealer?
        Attached Files
        GL-22-TOF

        Comment


        • #5
          Da alea. Am intrebat dealerii si momentan au raspuns ca nu se mai gasesc. De aceea caut la bursa, poate le mai are cineva sau stie cineva unde mai sunt.

          Comment


          • #6
            La noi la dealer cica au pe stoc (ca si eu caut de vreo luna), dar la pretul la care il vand iti pui inca o instalatie de AC in spate (176 Ron Bucata) Daca cumva gasesti pe cineva care vinde mai ieftin da-mi si mie un semn. Multumesc.

            Comment


            • #7
              Ok. Daca aflu ceva te anunt si pe tine. Oricum speram sa gaseasca baietii prin targ la Vitan dar daca nu ne anunta nimeni cred ca nu se mai gasesc nici pe acolo, asa ca speranta este inca la cineva care le mai are pe stoc, la un pret mai rezonabil.

              Comment


              • #8
                Vezi ca e un topic in care explica cineva cum se fac. Stiu ca omul a folosit furtune de evacuare de masina de spalat.
                Numai de bine
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Eu sunt cel care a pus tutorialul, dar poate colegul nostru le vrea pe cele originale, nu bricolaj acasa. Fiecare cu preferintele lui.
                  Pentru cei interesati: am intrebat si eu azi de conducte si in curand voi avea un raspuns - pret si livrare. Dar in general la dealer nu sunt pe stoc, se aduc la comanda.
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • #10
                    Salut Daniel, tu esti cel cu loganul alb si a fost la intalnire acum 2 saptamani parca da?
                    On-topic: pune link cu topicul in care explici cum se face, poate i va fi de folos omului.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Am discutat pe PM. I-am dat si linkul pentru tutorial. Oricum e facut sticky....
                      GL-22-TOF

                      Comment


                      • #12
                        Multumesc ptr link. Daca nu reusesc sa gasesc conducte originale , voi folosi ceea ce am gasit in tutorialul tau.

                        Comment


                        • #13
                          Up .......

                          Comment


                          • #14
                            Up ............

                            Comment


                            • #15
                              Up .........

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google