[Vand] Urgent Faruri Angel Eyes Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] Urgent Faruri Angel Eyes Logan

    Modelul care costa 8.2 mil in magazine.
    Farul din dreapta are suportul rupt,nu se misca,nu are absolut nicio problema,doar suportul acela este vizibil rupt.Celalalt este intact.Le vand pentru ca o sa imi cumpar altele noi.Dupa ce trece ploaia pun si poze.
    Pretul este 6.5 mil negociabil !
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

  • #2
    Nu dau cu paru.. Zic doar parerea mea
    avand in vedere ca in magazin sunt 750 RON...Si daca facem o comparatie intre cele 2 preturi.. Ce zici? De unde renteaza mai mult sa cumperi?

    Comment


    • #3
      In iasi este la magazine cu 550 ron sorry Cristi da asa este

      Comment


      • #4
        8.2 mil sunt in magazin ... Consultati preturile si la advproject,unicul importator de asa ceva,peste tot unde sunt 770 is preturile vechi neupdatate.Sparky alea din iasi is altceva,nu au nici o legatura cu astea,cum le poti compara?
        Cum ziceam,nu au absolut nimic,doar suportul de sus s-a rupt,dar farul nu se misca deloc.
        Last edited by Cristi_Xp; 25 July 2008, 21:49.
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          Eu pe toate site-urile am vazut cu 770 Ron, maxim 800... Nu vreau sa mai comentez pt ca e marfa ta si o dai cu cat crezi tu..

          Bafta la vanzare

          Comment


          • #6
            ha-ha ce de warn-uri o sa va luati ca comentati preturile la bursa
            nu mai comentati oameni buni , vreti cumparati nu vreti nu cumparati... Dece stilu asta romanesc de ``catza`` a comenta totu ...

            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by zevzec View Post
              Eu pe toate site-urile am vazut cu 770 Ron, maxim 800... Nu vreau sa mai comentez pt ca e marfa ta si o dai cu cat crezi tu..

              Bafta la vanzare
              fa comanda de curiozitate ,si zi-mi si mie pretul.Eu nu vb in necunostiinta de cauza,pentru ca am luat la rand toate firmele ce vindeau cand aveam nevoie sa cumpar si la toate era 770 lei,doar ca nu aveau pe stoc,pentru ca nu erau la importatorul din romania.Cum au ajuns la importator,toti aveau de vanzare,doar ca pretul la importator este de 820 lei,asa ca ei n-au cum sa le dea la 770 lei,doar ca nu au updatat pretul.Eu zic ca se merita sa economisesti 2 mil pentru un suport rupt care nu deranjeaza cu nimic.
              Oferta este inca valabila,in cazul in care nu imi este cerut farul bun de catre cei de la asigurari.
              Daca nu ,este de vanzare doar unul singur,2.5 mil
              Last edited by Cristi_Xp; 26 July 2008, 01:10.
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                Cea mai buna oferta de pe piata...E pe bune...Se merita
                Am vazut si eu niste fake-uri in Mioveni la 600 ron insa nu se compara...
                Last edited by Ionut; 26 July 2008, 01:49.

                Comment


                • #9
                  Si eu mi-am luat angel eyes negre si or costat 822ron (luate de la LOGtuning)....Incerc sa fac o poza la chitanta fiscala, cel tarziu maine o postez
                  Last edited by mishu_wrc; 26 July 2008, 09:22.
                  ...de doi lei :p

                  Comment


                  • #10
                    dovada.....
                    Attached Files
                    ...de doi lei :p

                    Comment


                    • #11
                      Nu mai comentez nimic.. Vinde-le cu cat vrei tu! Bafta...

                      Comment


                      • #12
                        Pai daca atata costa io nu vad ce te agiti sa ma convingi ca nu costa atat .O sa caut si eu o copie dupa bonul fiscal,ca originalul e la asigurari...Si o sa o scanez
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #13
                          @cristi...Asteptam pozele cu farurile.........
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • #14
                            " originalul e la asigurari " : de ce ?

                            Comment


                            • #15
                              Ca acu 2 luni am lovit o caprioara...Si am cumparat altele noi.Si le-am dus bonul fiscal sa le despagubeasca,si ala a ramas la ei
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google