Lumini LED Pozitii, Plafoniera, Numar Etc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Numai LED-uri albe am de acest tip. Sunt 40 ron setul fara reducere, inca nu sunt puse pe site produsele.
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • #17
      In poza atasata aveti diferenta intre un led de targ de 10 ron setul si led-urile noastre. Mentionez ca poza este facuta pe zi, noaptea de la led-urile noastre se vede toata lampa luminata uniform pana sus la semnal. La aprinderea semnalului insa nu apar probleme, se vede bine!
      Attached Files
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • #18
        Am luat si eu un set. Multumesc. Cu adevarat sunt mult deasupra altor leduri. Se merita.

        Comment


        • #19
          Pune o poza cu pozitia si lumina de intalnire aprinse.

          Comment


          • #20
            Ledurile astea se potrivesc si pentru plafoniera de logan?

            Comment


            • #21
              Este specificat in primul post unde se pot pune pe LOGAN.

              Comment


              • #22
                @balasaionel - Ma bucur ca esti multumit de ele!

                @Cromatic - O sa fac poza dar am disponibile doar masini Logan cu xenoane. Daca vrei sa vezi cum se vede cu bec clasic halogen trebuie sa mai astepti pana vine una la montat leduri ca sa o prind si ii fac poza.

                Cand imi lasati comenzi pe privat precizati va rog modalitatea de trimitere posta sau curier, iar cand trimiteti comenzile pe mail amintiti-mi ca sunteti de la Logan Club ca sa fac reducerea de pret!
                Last edited by Soran; 4 August 2008, 20:51.
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • #23
                  Becul normal din plafoniera de pe logan e pe filet,iar led-ul din imaginea ta, dupa cate vad, nu are filet.Se schimba prin simpla inlocuire?Nu trebuie nici o modificare?

                  Comment


                  • #24
                    Merg si pe ford fiesta? Daca da, vreau si eu un set
                    nimeni nu moare virgin, viata ne .... pe toti
                    mazda 3 / logan 1.5 dc

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by ursache View Post
                      Becul normal din plafoniera de pe logan e pe filet,iar led-ul din imaginea ta, dupa cate vad, nu are filet.Se schimba prin simpla inlocuire?Nu trebuie nici o modificare?
                      zi zau... Cum poti sa afirmi asa ceva cu convingere? Cum ca becul din plafoniera e cu filet loganul nu are nici un bec cu filet doar unele cu impingere si rasucire un sfert de tura(stop etc)

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Becurile W5W se scot prin tragere si se monteaza prin infigere. Nu incercati sa le rasuciti ca se pot sparge si va puteti rani. La pozitie becul este infipt intr-un soclu care face parte din instalatia electrica a masinii care se monteaza/demonteaza prin rasucire.
                        Attached Files
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by ursache View Post
                          Becul normal din plafoniera de pe logan e pe filet,iar led-ul din imaginea ta, dupa cate vad, nu are filet.Se schimba prin simpla inlocuire?Nu trebuie nici o modificare?


                          frate, da le ai cu tehnica, nu gluma... Daca nici un bec de plafoniera nu esti in stare sa observi...

                          Ledurile noastre inlocuiesc standardul W5W, sper ca acum sa fie clar.

                          In plafoniera de Logan se potrivesc prin simpla inlocuire, iar calitatea si durabilitatea acestor W5W sunt peste tot ceea ce se gaseste pe piata la noi in tara acum...

                          Spor la cumparaturi, va asteptam la telefon.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Forumul asta e serios sau nu?Am dat niste mesaje la sectiunea asta si au fost sterse.Am deranjat pe cineva?

                            Comment


                            • #29
                              Pai aici, in topicul asta nu prea se discuta, se cumpara. Treaba e simpla, sunt doar niste leduri de pozitie, care inlocuiesc W5W, si care sunt de foarte buna calitate.


                              La Logan se potrivesc in urmatoarele

                              pozitie fata
                              plafoniera
                              torpedou - doar unele modele
                              portbagaj - doar unele modele
                              lampa numar


                              In oferta noastra gasiti preturi promotionale pentru membrii forumului si pentru alte lucrari ce implica leduri, trebuie doar sa sunati.

                              Spor la cumparaturi
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Pentru cei interesati sa cumpere mai multe produse pentru comercializare putem discuta la pret in functie de cantitate si se poate emite si factura.
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google