Lumini LED Pozitii, Plafoniera, Numar Etc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a ajuns comanda si la mine si la costyn955....multumim soran...acu le-am pus..fata de ledurile care le aveam...astea sunt de 20 de ori mai bune
    low....&.....slow

    Comment


    • @ Shenny: voi face niste poze si le voi incarca cat pot de repede.
      @ alexutzu: sa le stapaniti sanatosi!

      La multi ani la toata lumea!
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • La multi ani tuturor


        S-a marit stocul de luminite, veti avea si la intilnirea de la Polivalenta citeva seturi, pentru doritori
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • LED high power 1W in far de Logan faza doi culoare alb rece. Cu albastru nu am avut ocazia sa fac poza!
          Attached Files
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Am un produs nou pentru cei care doresc sa si mestereasca un pic.
            Sunt placute cu LED-uri multichip -4 leduri a cate 3 chip-uri fiecare, deci este ca si cum ati avea 12 leduri pe o placuta de doar 3 x 0.9mm. La capete exista pastile contact marcate +,- pentru a putea lipi firele de alimentare. O astfel de placuta lumineaza alb rece, mai puternic decat un bec Sofit de 10W. Caldura degajata este mica, nu necesita conditii speciale de racire.

            Alimentarea se poate realiza la tensiuni de la 10-14,5V, iar in cazul polarizarii incorecte acest lucru va fi semnalizat prin aprinderea rosie a unor chipuri led de protectie.

            Pretul este de 25 Ron/placuta.
            Attached Files
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • am primit coletul si le-am si montat.

              diferenta mare la intensitatea ledului albastru pentru plafoniera. Am avut unul cumparat din vitan abia lumina, nu se compara cu cel de la voi care are o lumina mult mai puternica.

              multumesc.
              B-69-URC

              Comment


              • Multumim si noi pentru feedback
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Poza cu led-uri de 1Watt albastre si albe!
                  Attached Files
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • @soran : am luat de la voi un set de leduri albe high power sau cum le zice,modelul cu inel metalic.... si unul se cam stinge-aprinde singur... ce sai fac?

                    Comment


                    • SA il trimiti sa il schimbam!

                      De aproximativ o saptamana aceste led-uri de pozitie care pleaca de la noi trec printr-un ciclu automat de testare care presupune aprindere indelungata(aprox 4 ore) stingere si aprindere din nou la o tensiune de 13.9V. Procesul se desfasoara automat si led-urile care trec de aceasta simulare (de aproximativ 10ore) merg catre comenzi.
                      Incepand cu comenzile care pleaca de azi (pentru ledurile W5W), garantiile se vor onora cu conditia ca produsele sa fie trimise pe cheltuiala clientului la noi. In cazul in care acestea se incadreaza in conditiile de garantie acestea vor fi inlocuite.
                      Last edited by Soran; 23 January 2009, 13:35. Reason: Automerged Doublepost
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • asta este tzeapa cu 35 ron pe zextar pretul este de ????? 28

                        Comment


                        • Originally posted by db-75-mai View Post
                          asta este tzeapa cu 35 ron pe zextar pretul este de ????? 28
                          daca nu ma insel soran este chiar zextar!!!

                          Comment


                          • Sefu uite-te bine acolo pe site si dupa aia posteaza aici! 28 ron este o plafoniera cu 6 led-uri superflux. Led-urile de pozitie care eu aici vi le trimit cu 30 ron pentru logan club sunt 45 pe site!

                            @alex comisaru - trimite setul din care un led zici ca face prb sa ti-l schimb. Tu nu te incadrezi la ce am scris mai sus pentru ca ti-am trimis inainte sa incepem sa testam ;)
                            Last edited by Soran; 24 January 2009, 20:54.
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • @soran iti trimit numai ledul cu problema sau amandoua?in tipla in care le-am primit...
                              si inapoi imi poti pune un led albastru pt plafoniera(tot asa ceva de genul asta cu inel metalic)ceva cum a luat un coleg mai sus urobert25 de zicea ca e superrr!!

                              Comment


                              • .

                                Azi am montat Ledurile high power cip dublu 1W alb; sunt OK, mersi Soran.
                                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google