Lumini LED Pozitii, Plafoniera, Numar Etc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Soran View Post
    Ce baghete sunt cum arata? Ai o poza? Sunt cu alimentare la 12V?
    sunt 15 leduri (alb) pe bagheta .
    da..cu alimentare de 12V
    nu ma poza
    oricum..de la dany sunt luate...sunt de pe masina lui felix (BFF)

    Comment


    • salut
      am instalatie xenon 6000k, 35w; pozitiile se vad galben seara si arata prost galben cu xenon; ce ai pentru pozitii care sa semene perfect cu lumina xenonului 6000k?

      multam
      "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

      Comment


      • @andreea13 cand te hotarasti ne suni si facem o programare.
        @vandiesel - 25 ron setul pt 6000k
        @roni 10 le voi da catre fabricare in curand, cand va sosi un adeziv special folosit in procesul tehnologic. Nu stiu sa spun o data. Pot sa iti ofer insa led-uri cu 4 chip tot alb rece!
        Last edited by Soran; 20 February 2009, 00:52.
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • Aha ms. Dar nush eu ziceam sa le astept pe alea k am vazut ca toata lumea de pe forum le laudat si sunt f multumiti.
          Deci am sa le astept pe alea cand or sa vina.
          Daca imi ziceai si o data orientativa nu fixa ca sa stiu cand sa te sun era si mai bine.

          Comment


          • Originally posted by Soran View Post
            Orice led pui acolo se va vedea ceva diferenta. Din ce am eu iti recomand unele care sunt 25 ron setul. Dar se va vedea o mica diferenta.
            Păcat că nu expediați cu poșta simplă, părerea mea este că ați avea mai multe vânzări, pe mine m-ar costa taxele de expediere cât mă costă ledurile, dar e de înțeles că nu puteți merge cu fiecare colet la poștă.

            Comment


            • Salut Soran,mai ai pozitii pe led?as vrea si eu 4 bucati daca se poate

              Comment


              • Nu am cum sa duc pachetele la posta, sa pierd vremea pe la coada..."time is money" nu renteaza.
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • Salut.Ai cumva becuri?As vrea ceva h1 mai de calitate gen philips osram.

                  Comment


                  • Becuri clasice cu incandescenta nu am.
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • salut , am cumparat de la voi anul trecut in vara sau in toamna leduri pt pozitie/plafoniera/nr de inmatriculare , si din 4 bucati cate am luat mai merge doar unul,si unul cand vrea
                      doar 4-5 luni tin ledurile astea la pretul pe care il au ?
                      atasez si poza
                      Attached Files
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • Tocmai din cauza asta nu am mai vandut acel model de ceva vreme. Daca le aduci la noi la birou sau atelier le schimbam cu ceva mai fiabil.
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • Va anunt ca incepand cu aceasta zi pentru toate lucrarile de modificare a luminilor de bord unde este nevoie de LED alb vor fi folosite led-uri japoneze Nichia pentru a garanta fluxul luminos initial pentru o perioada cat mai lunga. Aceste led-uri sunt cele mai bune din lume (dintre ledurile albe) , ei fiind cei care au inventat acest LED. Pretul ramane acelasi, diferenta fiind suportata de noi.
                          Last edited by dsign; 23 March 2009, 11:32.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Soran View Post
                            Tocmai din cauza asta nu am mai vandut acel model de ceva vreme. Daca le aduci la noi la birou sau atelier le schimbam cu ceva mai fiabil.
                            pai si sa vin din mures pana in bucuresti ?)
                            nu se merita deloc eventual dac le-as trimite prin posta si dupaceea sa le trimiteti voi inapoi , ca drumul pana la bucuresti ma costa pe putin 100 lei
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • Altfel nu am cum sa fac. Sunt totusi niste lumini de pozitie care au costat cat costa in targ unele mai slabe, iar aia nici nu se uita la tine dupa ce le-ai cumparat. Daca vrei trimite prin curier pentru ca la posta nu am cum sa ajung sa le ridic.
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • si prin curierat costa cat costa ele ) sau stiu eu si iar nu se merita
                                sau cat costa oare ?
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google