Lumini LED Pozitii, Plafoniera, Numar Etc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • soran niste poze se poate cu cele de 25 ron si de 50 ron???

    Comment


    • Poze gasesti aici: www.zexstar.com
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • sal am si eu niste stopuri de tuning fumurii si vreau sa le pun leduri ai cu 2 faze pe pozitie si frana si pentru semnale ? si un pret te rog

        Comment


        • Vrei becuri LED care sa le pui in locul becurilor clasice sau vrei sa modifici stopurile sa le faci LED.
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • dar o bagheta cu vreo 3 leduri albe asa pentru numar ar merge??ai putea sa faci??daca da cat m.ar costa??si pentru o plafoniera simpla ce-mi recomanzi??

            Comment


            • Lumina de numar te costa 15 ron cu 3 led-uri sau cu unul mai puternic - efectul este cam acelasi, pretul la fel alegerea e a ta. Plafoniera simpla adica cu un singur compartiment? Acolo e cel mai mult loc daca asa o ai; imi spui ce doresti si se face orice de la 15 ron in sus. Iti recomand varianta de 35 ron daca vrei pe alb. Este cea mai puternica raportat la un pret decent
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • Salut!As vrea ceva pentru pozitie pentru angel eyes,ce imi recomanzi?as vrea ceva asemanator xenon 5000-6000 K.spune-mi te rog si transportul la Galati cat costa

                Comment


                • Vrei doar LED-urile ca si componenta electronica sau cum? Nu am ceva pe soclu doar sa pui acolo, trebuiesc montate la angel eyes.
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • nu pentru cerculete,vreau ceva ca sa pun acolo unde vine pozitia originala de la logan,deci ceva care sa mearga si la farul original pe pozitie

                    Comment


                    • Zi asa, acum am inteles - pai lampile W5W sunt 3 modele in stoc alb rece, alb neutru cu LED-uri Nichia japoneze si albastru royal. 35 ron/ set orice model!
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • spune-mi si mie cat ma costa un set ( doua becuri cu soclu W5W) dar sa lumineze ca in pozele atasate, multumesc!


                        EDIT: Trimiti si in tara ?! Sunt din Rm. Valcea...


                        Am vazut ca ati modificat si ceasuri de hyundai accent, ce pret ?! se modifica greu ?! astept raspuns, stima!
                        Attached Files
                        Last edited by PrietenCuTine; 30 November 2009, 21:36.
                        sigpic

                        Comment


                        • @prietencutine, scrie mai sus fix ce ai intrebat, chiar inaintea ta a postat colegul meu.

                          Deci: set lumini pozitie albe, standard W5W, 35ron

                          Se trimite in tara prin curierat, cu plata ramburs.

                          Adresa i-o comunici lui Soran pe PM.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Bordul de Hyundai de modificat te costa 200 ron.
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • dsign am vazut ultimile posturi... ce si cum... dar ma gandeam ca pozele sunt din primele pagini... banuiam ca nu mai aveti tipul ala de becuri pentru pozitii...

                              poti sa imi spui in prima poza ce model este montat in far ?! alb rece, alb neutru ?!
                              dupa capul meu in pozele 2 si 3 trebuie sa fie albastru royal ?! nu ?!
                              sigpic

                              Comment


                              • Albastru Royal este albastru , nu are nici o treaba cu albul. Pozele sunt neconcludente pentru ca sunt facute cu aparate diferite in conditii diferite. Albul rece lumineaza ca un xenon de 6500K iar albul neutru lumineaza undeva pe la 5000K
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google