Montam Computer Bord, Schimbare Iluminare Bord, Plafoniera, Numar, Butoane Etc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Pentru dacia logan

    Salut!
    Sunt din Constanta.As vrea si eu un numar de telefon sau o adresa pentru a va putea contacta.

    Comment


    • #77
      ultimu lor post e de prin 2009, ce tot intrebati?)
      sigpic

      Comment


      • #78
        Salutare, sunt si eu interesat de un CB si martor usi deschise, daca mai este careva de prin Constanta care se ocupa cu asa ceva, suntem interesati de serviciile sale. Asteptam oferte

        Am primit acest mesaj de la @Fane: Am vazut ca vrei CB si martor usi deschise, daca esti dispus sa vii la 20 km dupa Fetesti te pot ajuta, sau daca mai ai pe cineva care vrea, adica sa fie 2 masini, vin eu la Cernavoda.

        Cum pe mine m-ar costa numai drumul in jur de 60 lei cu tot cu taxele podului, ar fi cel mai bine daca am fi cel putin 2 din zona asta care sa dorim montare CB.

        Fac apel la toti posesorii de Logan din zona Constanta care pot ajunge pana la Cernavoda si doresc montare COMPUTER DE BORD, sa ia legatura cu mine (ID ym: marinciu_marius_10 sa sa mi dea un PM).

        UN Up pt cei din Constanta
        Last edited by RYCHY88; 14 April 2011, 23:30. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • #79
          Ce culori pot fi disponibile pentru iluminarea bord si cat costa schimbarea lor cu tot cu manopera?

          Comment


          • #80
            culorile ar fi multe, depinde de ce vrea sa puna beneficiarul, sunt rosii, albastre, albe, alb xenon, verde, galben...si preturile difera in functie de calitatea ledurilor (sunt leduri care costa 1 leu/buc si sunt leduri care costa mai bine de 5 lei/buc) si de locul unde le pui
            sigpic

            Comment


            • #81
              esti din bucuresti? ca mar interesa si pe mine lumini ceasuri albastru cu acele rosi si sa-mi spui si mie ce fel de leduri folosesti.

              Comment


              • #82
                Cine este din Constanta sau aproape de Cernavoda si mai doreste COMPUTER DE BORD? Am discutat cu @Fane si ne ajuta zilele astea daca mai doreste cineva!
                sigpic

                Comment


                • #83
                  e cineva din bucuresti care monteaza cb ... astept si eu oferte pe pm .ms

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google