Vand subwofer magnat!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand subwofer magnat!!!!

    Vand subwoofer Magnat 150-200w RMS 4 ohmi, in incinta sealed nu stiu la cat e calbrata, in stare impecabila, motivul vanzarii am luat altul mai puternic,
    pret 200ron negociabil, se trimite prin ce doreste cumparatorul, care si achita transportul. P.S am citit regulamentul si sunt 100% pro el.
    Attached Files

  • #2
    sal

    pretul e usor negociabil se poate trimite si prin Atlasib cu deschidere colet, poftiti la un subwoofer bun!!!

    un subwoofer bun e pe masina si zguduie portbagajul,la un pret zic eu printre cele mai mici plus ca e si un pic negociabi cei care cumpara incinte separate stiu pretul acestora, diful nu a fost rebobinat, forjat, alte poze la cerere fara probleme,
    Last edited by adyxzz; 23 September 2013, 16:08. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #3
      sal

      180ron!!!!

      Comment


      • #4
        sal

        se mai modifica pretul, va astept....

        Comment


        • #5
          sal

          sta degeaba, asteapta alt proprietar caruia sa i multumeasca portbagajul

          Comment


          • #6
            sal

            pe weeknd pretul scade la 150ron!!!! transportul prin ce doreste cumparatorul chiar si cu deschidere colet, eu zic ca e un pret super bun.

            Comment


            • #7
              sal

              a revenit la 180ron!!! up!!

              Comment


              • #8
                sal

                up!!! pret negociabil!!!

                Comment


                • #9
                  sal

                  150ron!!!!

                  vandut!!!! multumesc loganclub
                  Last edited by adyxzz; 30 October 2013, 23:50. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google