[VAND] Oglinda Prestige SH Stanga + Bonus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Oglinda Prestige SH Stanga + Bonus

    Se vinde oglinda stanga de Prestige, capac in culoare rosu (visiniu), cu tot cu sticla, motoras si degivrare functionale.

    BONUS dau si cochilia de la partea dreapta, cu tot cu capacul la culoare(vopsite prost dar se pot vopsi din nou), cu tot cu motorasul functional si cu suportul din usa (se vad in poze).

    Le vand fiindca le-am schimbat, in urma unui incident cu o vaca (la propriu!), cu oglinzi de Logan2.

    Pret: 100 lei.
    Telefon: 0767.289.188
    Livrare personala in Bucuresti si apropiat.



    "Am citit regulamentul si sunt de acord cu el"
    Attached Files
    "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
    Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

  • #2
    Anunt valabil..
    "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
    Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

    Comment


    • #3
      oglinzi

      Daca iti faci de lucru cu posta romana atunci iau eu oglinzile la pachet , e aprox 10 lei posta cu ramburs cu tot pana la BV , daca zici ca negociezi la 100 lei cu posta cu tot daca nu si 110 e bine . Cu rabdarea necesara se poate asambla si oglinda rupta? sau lipsesc bucati din cochila sau din suportul de vine prins pe usa? Merci! Astept raspuns
      Pain brings out the truth in us all...
      ...how much truth can you stand?

      Comment


      • #4
        O sa ma uit diseara cand ajung acasa exact cum si unde e rupta, eventual o sa pun niste poze sa se vada mai bine.
        Cu posta am ceva indoieli, dar poate ne descurcam cumva..
        Salutari!

        Sent from my Lenovo using Forum Runner
        "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
        Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

        Comment


        • #5
          Se pare ca lipsesc niste bucati din plasticul cochiliei (partea unde este suportul) si inca nu sunt sigur daca lipseste un arc) insa am pus poze unde este putin mai concludent:
          Attached Files
          Last edited by crististreulea; 14 October 2013, 15:45.
          "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
          Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

          Comment


          • #6
            Oglinzile s-au vandut! Multumesc LoganClub!

            Sent from my Lenovo using Forum Runner
            "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
            Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google