[Vand] Subwoofer Sundown SA 12 + Incinta

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] Subwoofer Sundown SA 12 + Incinta

    Se vinde una bucata Sundown SA 12. Un difuzor foarte ok cu mult potential din pacate va trebui sa renunt la el. Posibilitate de relocare...

    Disponibil doar in Bucuresti - de unde se poate testa/ridica.
    Metoda de contact - pm sau scris direct in thread.

    Specificatii 2x2 ohmi
    Putere 600 W.
    Scoruri: Muzica aproximativ 140.2dB si sinus aproximativ 140.6dB(cu incinta de scor potential peste 143-144 neoficiali cu 3-400 W amplificare)
    Difuzorul a fost folosit cu putere foarte mica fata de cat ar vrea pentru performante "frumoase".

    Putere folosita cam 300-400 W curati masurati. El poate manca pana la 1200 zilnic sau peste 1,5kW la competitii.

    Incinta are aproximativ 90 cm latime (o sa revin cu detaliile exact)

    Fata dublata imbracata in Alcantara iar restul incintei intr-o mocheta de foarte buna calitate si foarte rezistenta de culoare gri - sobolan sa aproximez, port vopsit rosu. Incinta realizata de SoundCustoms.

    Pret pachet difuzor + incinta 1300 RON. Difuzorul separat 800 RON si incinta 600.

    Eu sunt primul si singurul proprietar al difuzorului si il am din 2012 martie. El este fabricat in februarie 2012.
    Attached Files
    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

  • #2
    up up and away!
    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

    Comment


    • #3
      Sus! Preturile sunt negociabile. Un subwoofer care poate fi montat si in incinte mai mici decat in masina mea si care poate suna foarte jos in logan .
      B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

      Comment


      • #4
        up up and away - preturi negociabile ... 750 RON pentru un difuzor foarte capabil.
        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

        Comment


        • #5
          Ai vrun filmulet cu subul in actiune?
          Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
          Cine este interesat ma poate contacta pe privat
          sigpic

          Comment


          • #6
            Sincer la acest subwoofer nu am stat niciodata sa-i fac filmulet - poate la cat flexeaza parbrizul sau caroseria cu toate ca este toata antifonata. Daca vrei iti filmez si iti arat exact miscarea lui samd... insa trebuie ascultat pt ca pe filmare aproape orice microfon ori va distorsiona foarte grav ori nu va inregistra mare lucru.
            Da-mi de stire daca vrei video...
            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

            Comment


            • #7
              Am avut aseara onoarea sa il aud si se aude intr-un mare fel..isi merita banii din plin!!!sper sa fie al meu :d
              Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
              Cine este interesat ma poate contacta pe privat
              sigpic

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google