Vand Becuri Auto PHILIPS Noi Pt Logan Si Nu Numai...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Becuri Auto PHILIPS Noi Pt Logan Si Nu Numai...

    PHILIPS H4 12v 55w X-treme Power



    Detalii produs:
    Becurile X-treme Power proiecteaza pe sosea cu pana la 80% mai multa lumina ( comparativ cu becurile standard )

    Surplusul calitativ si cantitativ de lumina le face ideale pentru soferii care vor ca masinile lor sa se evidentieze in trafic.

    Comparativ cu marea majoritate a farurilor, inclusiv cu noile forme de faruri complexe, sunt omologate pentru toate tarile Europene, fara restrictie, pentru a fi folosite in locul becurilor conventionale.

    Iata care sunt atuurile ce va recomanda becurile X-treme Power :
    -Inlocuiesc perfect,ca aspect pe cele cu xenon
    -Sunt aprobate ECE R37 pt folosit pe drumurile europene
    -Sunt incadrate in sticla Quartz pt rezistenta la contactul cu apa
    -Sunt prevazute cu protectie UV pt mentinerea intacta a componentelor din plastic din interiorul lor
    -Au un sistem inteligent de "filtrare" a luminii albastre pt a pastra senzatia de -lumina a zilei ce stimuleaza concentrarea soferului,facand condusul pe timp de noapte mult mai putin obositor
    -Diferite de lampile albastre,ofera o luminozitate asemanatoare cu lumina naturala

    PRET: 60 ron.

    PHILIPS H4 12v 55w Power2Night




    Detalii produs
    Lampile Power2Night GT150 aduc un maxim performanta masinii dvs. Iata care sunt atuurile ce va recomanda becurile Power2Night

    Inlocuiesc perfect,ca aspect pe cele cu xenon
    Sunt aprobate ECE R37 pt folosit pe drumurile europene
    Sunt incadrate in sticla Quartz pt rezistenta la contactul cu apa
    Sunt prevazute cu protectie UV pt mentinerea intacta a componentelor din plastic din interiorul lor
    Au un sistem inteligent de filtrare a luminii albastre pt a pastra senzatia de lumina a zilei ce stimuleaza concentrarea soferului,facand condusul pe timp de noapte mult mai putin obositor
    Diferite de lampile albastre,ofera o luminozitate asemanatoare cu lumina naturala

    Lampile Power2Night GT150 sunt marca PHILIPS,nr 1 in lume in produse de iluminat.


    PRET: 50 ron


    PHILIPS H4 12v 55w BlueVision


    Lampile BlueVision aduc acel aspect "alb/albastru" luminilor masinii dvs. Carora le da un plus de stil si performanta.

    Iata care sunt atuurile ce va recomanda becurile BlueVision:
    Inlocuiesc perfect,ca aspect pe cele cu xenon
    Sunt aprobate ECE R37 pt folosit pe drumurile europene
    Sunt incadrate in sticla Quartz pt rezistenta la contactul cu apa
    Sunt prevazute cu protectie UV pt mentinerea intacta a componentelor din plastic din interiorul lor
    Au un sistem inteligent de "filtrare" a luminii albastre pt a pastra senzatia de lumina a zilei ce stimuleaza concentrarea soferului,facand condusul pe timp de noapte mult mai putin obositor
    Diferite de lampile albastre,ofera o luminozitate asemanatoare cu lumina naturala

    PRET: 55 ron.

    Nu trimit prin posta, predare personala in BUCURESTI.

    Contact: pm, reply sau catalin_Jaws@yahoo.Com

  • #2
    OFERTA:
    set PHILIPS H4 12v 55w Power2Night GT150 + set PHILIPS H3 12v 55w Premium +30% ExtraLight

    Last edited by kta; 12 August 2008, 23:03.

    Comment


    • #3
      h11 nu ai nimic??? Ptr pozitii nu ai nimic?

      sigpic

      Comment


      • #4
        In curand s-ar putea sa facem o afacere cu un set de Extreme Power, H4, dar pana atunci, zi-mi daca ai cumva Extreme Power, H7, si daca da, la ce pret?
        Merci!!

        sigpic

        Comment


        • #5
          As vrea si eu un Xtreme power dar as vrea sa stiu daca aai ceva si ptr farurile dfe ceata. Ai??
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • #6
            Pt ceata, insemnand H11 parca la logan, nu am. Cele de pozitii (W5W) nu aduc ca sunt ieftine in comert si nu am la ce pret sa la vand, eventual doar sa le dau bonus la alt set H4 sau H7. Dar asta pt viitor...
            H7 X-treme Power la 90 ron. Nu le-am bagat in anunt ca loganul merge cu H4.


            Numai de bine...
            Last edited by kta; 13 August 2008, 18:15.

            Comment


            • #7
              Becuri auto PHILIPS -> catalin_Jaws@yahoo.Com

              Comment


              • #8
                Originally posted by kta View Post
                OFERTA:
                set PHILIPS H4 12v 55w Power2Night GT150 + set PHILIPS H3 12v 55w Premium +30% ExtraLight

                Nu mai e valabila oferta.

                Comment


                • #9
                  OFERTA*:
                  Pachet NightGuide DoubleLifetime (trei feluri de lumina intr-un singur bec premium, visionplus, bluevision) H1 + H7R - oglinda (H7S - lupa) la 130 ron.


                  * in limita stocului disponibil

                  Comment


                  • #10
                    Are cineva pus pe masina X-treme Power sau Power2Night sa ne spuna si noua cum se vad noaptea?
                    Eu am avut BlueVision si sunt foarte slabe.

                    Comment


                    • #11
                      Poate asta te ajuta:
                      NightGuide DoubleLifeTime:



                      Power2Night Gt150:




                      X-treme Power:

                      Comment


                      • #12
                        Up up up up

                        Comment


                        • #13
                          Se poate inchide.

                          Comment


                          • #14
                            Nu mai ai?
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google