[CUMPAR] Buton Avarie Logan Ph1

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [CUMPAR] Buton Avarie Logan Ph1

    Salut nu imi mai functioneaza butonul de avarie la masina.As dori sa ma ajutati si pe mine cu un buton desigur contracost pt ca nou mi se pare foarte mu;t 60 de lei air la dezmembrari nu am gasit.

  • #2
    ....

    iti dau de ph2 la 40 ron si pui capacul tau

    Comment


    • #3
      incearca aici>http://www.loganclub.ro/forum/vand_b...9.html?t=53079

      sau aici>http://www.loganclub.ro/forum/vand_d...9.html?t=53939
      Last edited by dany91; 5 June 2014, 07:52. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #4
        iti dau eu cu 25 lei

        Comment


        • #5
          Salut am eu unu la 20 lei daca il doresti

          Comment


          • #6
            Buton nou: http://www.daciashop.ro/echipamente-...n-avarie-logan
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • #7
              ...

              la 20 ron -nou si de origine e ok .
              te doare capu' frate - e si din pitesti
              unde, cum spunea un coleg : ca piesele se gasesc mai repede decat cartofii in piata.

              e clar ca omul era interesat rau si nu are bunul simt sa spuna sa inchida acest thread.

              Comment


              • #8
                Domnul planetara ma scuzi ca te am deranjat dar nu intru mereu pe acest forum,nu toata lumea are atat de mult timp si in legatura cu anuntul meu se poate inchide am gasit si va multumesc celor care mi ati lasat mesaj.si totusi sa nu vorbim de bun simt si alte chestii daca nu ne cunoastem personal!

                Comment


                • #9
                  ...

                  cineva trebuia sa atraga atentia si era clar daca dupa o luna nu ai dat nici un semn ,ca nu esti intersat de nici o oferta domnule ctysty8180881289.
                  ma astept mai departe sa postezi un anunt:
                  ''caut bec de pozitie'' - astept oferte in limita bunului simt ....

                  Comment


                  • #10
                    mda acum vad ca ma iei si la misto si mai vorbim de bun simt...pur si simplu nu intru mereu pe acest forum dar daca tu ai timp de stat non stop asta nu e problema mea Domnul Planetara.Si apropo daca era asa sa mi dai tu la 40 de lei plus transport imi luam altul nou asa ca....fara comentarii cred ca ar trebui sa fii ultimul care comenteaza vad ca esti foarte bun de mistouri si apoi vorbest de bun simt rog moderatorii sa inchida acest theadr sa se linsteasca domnul care face misto de altii.

                    Comment


                    • #11
                      Ca ai sau n-ai timp, normal (ca sa nu zic si io "de bun simt" ) era sa ceri inchiderea topicului, daca ti-ai rezolvat problema.
                      Chestie care manca maxim 1-2 minute.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google