[VAND] Faruri Angel Eyes + Stopuri Spate

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Faruri Angel Eyes + Stopuri Spate

    FARURI - 650 RON ( SET )
    STOPURI SPATE - 330 RON ( SET )

    farurile si stopurile sunt noi la cutie ( pe alb sau negru )

    bogdan
    id.Albu_bogdan2001
    tel.0729.013.391 - 0768.387.055
    Attached Files
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

  • #2
    Nu ai faruri cu interior negru?

    Comment


    • #3
      Originally posted by blaze2k View Post
      Nu ai faruri cu interior negru?
      pentru moment numai am decat un set, dar astept sa vina cineva dupa el astazi , daca nu vine este liber in schimb am 4 seturi pe alb ( daca nu vine dupa el si esti interesat ti-l trimit)saptamana asta mai primesc pe negru
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • #4
        Eu stiam ca modelul asta de angel este numai pe crom.
        pe negru am doar eu....Facute de mine

        Comment


        • #5
          La asa ceva ma refer

          Comment


          • #6
            Alea nnu sunt aceleasi angel-uri...Uitati-va mai bine....E alt model

            Comment


            • #7
              Nu stiu dar mie ami plac astea pe negru nu stiu ce minusuri/plusuri ar avea fata de cele prezentate mai sus.

              Comment


              • #8
                Mare diferenta nu este intre ele...Doar ca modelul asta are lupa si pe faza lunga si cerculetele sunt putin mai mari.

                Comment


                • #9
                  Modelu asta ai?
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by blaze2k View Post
                    am inteles saptamana asta vin si pe negru am dat perechea neagra

                    ady_87 - nu am modelul din poza pe care ai postat-o am numai ce se vede (model)pe crom si negru mat
                    Last edited by bobbyred; 18 August 2008, 00:12.
                    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by RADU_LYN View Post
                      Eu stiam ca modelul asta de angel este numai pe crom.
                      pe negru am doar eu....Facute de mine
                      au aparut si cu interiorul negru ...
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • #12
                        Pretu ami place dar nu stiu daca mi le pot baga pe casco daca nu am bon sau factura.....Acuma astept sa vad ce pret primesc pt fetele de la usi PH2 si in functie de asta o sa iau fie angel fie fetele de usi dar oricum o sa urmeze angel in viitorul apropiat daca iau acuma fetele de usi.
                        Last edited by blaze2k; 18 August 2008, 00:31.

                        Comment


                        • #13
                          Pune o poza cu modelul de faruri pe negru

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by blaze2k View Post
                            Pretu ami place dar nu stiu daca mi le pot baga pe casco daca nu am bon sau factura.....Acuma astept sa vad ce pret primesc pt fetele de la usi PH2 si in functie de asta o sa iau fie angel fie fetele de usi dar oricum o sa urmeze angel in viitorul apropiat daca iau acuma fetele de usi.
                            putem discuta despre factura daca vrei..

                            radu_lyn saptamana asta primesc si pe negru am avut un singur set dar nu am apucat sa fac poze cand imi vin cele negre postez pozele cu ele

                            oricum mi-am pus si eu pe masina si nu au probleme de genul sa patrunda apa in ele..
                            Last edited by bobbyred; 18 August 2008, 10:30.
                            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                            Comment


                            • #15
                              EU am si sunt f multumit de ele....Sunt misto....Numai ca trebuie reglate bine ca sa se vada ceva...Plus de asta trebuie si xenon ca sa faci o treaba buna....Oricum bafta la vanzare

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google