[VAND] Faruri Angel Eyes + Stopuri Spate

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by RADU_LYN View Post
    EU am si sunt f multumit de ele....Sunt misto....Numai ca trebuie reglate bine ca sa se vada ceva...Plus de asta trebuie si xenon ca sa faci o treaba buna....Oricum bafta la vanzare
    mersi
    da stiu,fara xenon nu faci nimik cu ele...
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • #17
      As vrea niste faruri pe negru daca se poate rezolva si cu factura.Fara factura nu vreau pt ca vreau neaparat sa le am pe casco in caz de ceva.

      Comment


      • #18
        Asteptam poze cu ele pe negru(sincer sunt interesat daca se poate si cu factura...)
        A vazut cineva acest model pe negru?
        Arata mai rau sau mai bine?

        Comment


        • #19
          Cred ca pe saptamana viitoare o sa vreau si eu o pereche pe negru!
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • #20
            Originally posted by ROAD EMPIRE View Post
            Cred ca pe saptamana viitoare o sa vreau si eu o pereche pe negru!
            pentru moment am doar crom pana sambata cel traziu imi ajung si cele pe negru si atunci pot onora toate comenzile pentru cele negre....Atunci am sa postez si ceva poze
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • #21
              Poti spune unde sunt fabricate si daca au omologare ?
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • #22
                Originally posted by dan.Gutu View Post
                Poti spune unde sunt fabricate si daca au omologare ?
                hehehehe, in taiwan si de omologare .....Arata-mi tu ceva care are omologare in materie de tuning si este produs in china,taiwan...
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment


                • #23
                  Pai farurile mele sunt fabricate in Taiwan si au omologare,fa o poza mai de aproape sa vad ce este scris pe dispersorul farului.Aceasta omologare nu este neaparat o hartie scrisa.
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by dan.Gutu View Post
                    Pai farurile mele sunt fabricate in Taiwan si au omologare,fa o poza mai de aproape sa vad ce este scris pe dispersorul farului.Aceasta omologare nu este neaparat o hartie scrisa.
                    am s incerc cand vin cele negre
                    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                    Comment


                    • #25
                      Nici un doritor ?

                      up,up
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • #26
                        Alea crom se pare ca nu plac si modelul ala de stopuri arata mai bine ca alea stock dar nu destul de bine incat sa le schimb pe alea stock daca sunt OK, modelu cu leduri arata mai bine. Pana ati vin alea negre deja am topit banii mai am bani pt fetele de usi de PH2 si la alea nu pot renunta pt ca le-am distrus pe alea stock Oricum o sa vreau unele pe negru dar sa vad cum kak bani

                        Comment


                        • #27
                          Au venit farurile negre? Ma intereseaza si pe mine un set.

                          Comment


                          • #28
                            Si eu sunt curios,ca am intrebat importatorul acestui tip de far,si nu a vazut cu interiorul negru.
                            LOGAN--> <--TOYOTA

                            Comment


                            • #29
                              Ma intereseaza si pe mine ...Dar cele negre.Poate cineva sa puna maca un link sa imi fac idee cum arata?
                              EX : + =

                              Comment


                              • #30
                                Hai cu pozele!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google