Oferta Logan 1.5

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oferta Logan 1.5

    Dacia Logan 1.5 dci preferance, motorina, consum 5 l/mixt, fabricatie iulie 2006, unic proprietar, km efectuati 27.100, geamuri electrice fata, 2 air bag, servodirectie, radiocasetofon ,alarma,inchidere centralizata, itp valabil iulie 2010, carte service, revizii la zi.

    Pret:6200 euro neg

    Persoana de contact: Mircea 0729928506

    Attached Files
    Last edited by Seba; 21 August 2008, 10:11.

  • #2
    Cumnatumeu vrea sa se apuce de taxi si ar vrea sa schimbe actualul ambition 1.6mpi 2006 garantie pana in februarie 2009 si casco pana in 2009 pe el cu un dci. Daca esti dispus la vreaun schimb sau eventual daca sti pe cineva care ar cumpara ambitionul cred ca nu ar avea nimica impotriva sa o cumpere el pe a ta daca nu are nici o problema.

    Comment


    • #3
      Masina arata impecabil, nu are absolut nici o problema, dar nu ma intereseaza schimbul.

      Comment


      • #4
        Nu merge link-ul pe youtube...

        Comment


        • #5
          Mda...Am vazut si eu, dar nu stiu cum sa il pun sa mearga...

          Comment


          • #6
            Trebuie sa selectezi "embed" si sa il pui intre "campurile youtube"...Nu link-ul de sus din bara, "embed" ceva in genul asta...

            Comment


            • #7
              Asa facusem prima data si tot nu a mers...Acum nu mai reusesc sa fac din nou...

              Comment


              • #8
                O sa te ajute un moderator...

                Comment


                • #9
                  Pune link-ul direct aici
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • #10
                    Ma gandeam ca poate ai mai usor sa vinzi o masina cu abs si ac decat una fara fie ea si diesel... Totusi creca daca gasesti un client pt ambition creca nu are nimica inpotriva sa cumpere masina ta daca aduci omu.

                    Comment


                    • #11
                      Mda...Poate ca ai dreptate, dar cum este sa stai de doua ori sa fac acte pentru masini? Asa o vand pe asta si cand imi iau alta, fac pt aia acte

                      Comment


                      • #12
                        Da ai adevarat ca tre sa faci acte si alea alea dar eu am zis in sensul ca poate in cautarile tale dupa client dai de unu care nu vrea dci tau ca nu ai place ca nu are AC si ABS si vrea sa cumpere ambitionu omului daca tu ai pasezi omului clentu si o vinde el ati cumpara masina ta si toata lumea ai multumita.

                        Comment


                        • #13
                          Cat e blaze2k ambitionul ala?
                          Nu ai si tu un topic deschis cu vanzarea lui?

                          Comment


                          • #14
                            Nu am, ca nu ai stres cu vanzarea ambitionul cum am mentionat ai din 2006 1.6mpi garantie pana in februarie 2009 casco pana in 2009 rca facut acuma 2luni pretul ai vreo 6mi sau se schimba cu un preferance/laureat dci

                            Comment


                            • #15
                              Inca mai e la vanzare. Cineva interesat?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google