Cumpar Oglinzi Prestige!!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Oglinzi Prestige!!!!!

    Cumpar oglinzi prestige!!!!!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

  • #2
    Up!!!!!!!!!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • #3
      Credc ca ar fi de bun simt sa cauti un pic aici pe busa, ca sigur gasesti. Eu stiu sigur 3 oameni de aici care a anunturi si au asa ceva.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • #4
        Vorbeste cu silviu_79 sigur are el si e un baiat de nota 10
        http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

        Comment


        • #5
          Oamenii care vand pe forum nu prea mai au/aduc oglinzi prestige (si eu am avut nevoie acum 1 luna si nici o sansa) ...

          cred ca de asta a recurs la un thread ca, acesta.
          I have no special talent. I am only passionately curious.

          Comment


          • #6
            Pai tocmai aici e problema.... Ca nu mai gasesc pe nimeni care sa aiba si de asta am deschis threadul!
            dsign, las-o mai moale, ca am cautat si nu am gasit!!! Am mai vazut si alte comentarii de ale tale la fel....
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • #7
              Poate va ajut eu...tre sa verific pretul doar si sa-mi zice-ti daca sunteti mai multi care vreti.

              Comment


              • #8
                Si eu as fi interesat dar.....Sa vedem un pret.

                Comment


                • #9
                  Si eu as vrea sa stiu pretul pt prestige sau MCV alea electrice cu dezaburire !!!
                  logan 1,5'DCI /85cp.

                  Comment


                  • #10
                    Maine spre dupamasa vin cu pret.

                    Comment


                    • #11
                      Eu unul abia astept!!!!!!
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • #12
                        Mda deci pretul este 400ron cele de prestige in stoc la Autorocko Timisoara ma gandeam ca poate iau eu de la ei sa fac si eu afaceri dar pt 24ron discount care mi-l fac la pereche nu ma obosesc. Este o firma respectabila pt cei din alte orase deci nu se pune problema daca viratii banii in cont inainte sa nu primiti produsul tel:0740-238091
                        sper ca am fost de ajutor.

                        Comment


                        • #13
                          Maine trec sa vad daca m-au rezolvat cu fetele de usi de ph2 daca ai cineva curios intreb si cat costa perechea de MCV probabil vreo 3-3.5mil

                          Comment


                          • #14
                            @lucialina, nu-i cazul sa te aprinzi, putina atentie si gasesti si mult doritele oglinzi.

                            Motivul pentru care nu mai aduce nimeni oglinzi de Prestige (ma refer la cei din Pitesti care faceau rost de astfel de piese) este acela ca ele nu se mai fabrica la noi.

                            La unguri se gasesc mai ieftine, muuult mai ieftine, neasteptat de ieftine. Care sunteti din Vest si aveti rude pestre granita, puneti o intrebare.



                            off

                            @lucialina, comentarii fac cite vreau si cum vreau atit timp cit nu produc daune morale nimanui sau atit timp cit nu jignesc pe nimeni. Si ca sa ma consideri nesimtit in continuare, tot n-o sa-ti zic cine aduce oglinzi, posibil ca in 2-3 zile sa-ti dea el un privat. Pana atunci, pace tuturor.
                            Last edited by dsign; 26 August 2008, 17:22.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              @dsing, hai ca m-ai facut curios, poti sa ne spui asa macar orientativ cat de neasteptat de ieftine sunt la unguri?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google