Vand/Schimb Anvelope Toyo Proxes 195/50 R15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Hai ca ma bag eu la un schimb ale mele sunt originale logan au aprox 5000km rulate continental 185/65/15 (m-am uitat la ele sa vad c marca sunt)daca vrei poze si esti interesat imi dai un PM.
    ABS+ 1.6

    Comment


    • #17
      ti-am dat PM
      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by Andrey RS View Post
        Model Toyo proxes t1r, unul dintre cele mai bune modele de cauciucuri.
        Pot spune ca le dai ieftin.
        As vrea sa fac o mica corectie: T1r Nu este unul dintre cele mai bune modele de cauciucuri...ci R888.
        Cat despre pret...ma abtin. Preturile se pot verifica printr-un search google, pt cei interesati.

        Comment


        • #19
          Fac si eu o corectie la corectia lui Cezar. T1R este unul dintre cele mai bune cauciucuri de strada alaturi de T1S, tot de la Toyo. Eu am avut pe masina exact acelasi tip de gume, dar le-am luat folosite destul de mult si pot sa zic ca masina nu s-a comportat niciodata mai bine pe viraje si crede-ma pe cuvant ca am incercat FOARTE multe tipuri de cauciucuri pe masina mea. R888-urile de care vorbeai tu sunt intr-adevar mult mai aderente decat T1R sau S dar ele sunt semi slick-uri, adica cauciucuri dedicate exclusiv curselor auto, liniutelor etc. Astea nu sunt cauciucuri de strada de zi cu zi, deci nu se pune
          sigpic

          Comment


          • #20
            sus cu ele, 650 lei neg.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Sus cu caucioacele
              sigpic

              Comment


              • #22
                te intereseaza un schimb cu cauciucuri originale de logan daca da da-mi pm
                drive with speed than you die fast

                Comment


                • #23
                  Ti-am dat PM
                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google