Vand Gume 185/65/R15, 205/55/R15, 160/75/R13(iarna)oglinzi El. Logan !!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Gume 185/65/R15, 205/55/R15, 160/75/R13(iarna)oglinzi El. Logan !!!

    Vand 3 seturi a cate 4 gume fiecare si anume MICHELIN energy 185/65/R15 (cele de pe logan) uzate 300km 4 bucati la 600 lei (eventual o dau si pe a 5a guma care e noua la 700lei toate 5), gume SCOP (franta) 205/55/R15 uzate cam 1000 km 520 lei toate 4, gume de iarna MARANGONI 160/75/R13 rulate 2000km la 220 lei toate 4, oglinzi electrice incalzite de logan, folosite cam 6 luni, la 220 lei perechea !!! In limita posibilitatii am sa revin eventual si cu ceva poze, gumele sunt in stare f f buna, au acelasi profil ca unele noi numai ca sunt doar murdare ! 0724.810.845 /// 0765.614.941 bucuresti !
    logan 1,5'DCI /85cp.

  • #2
    Poti sa pui o poza cu oglinzile?
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

    Comment


    • #3
      Referitor la oglinzile incalzite, le pot monta pen loganul care are oglinzi simple? 1.5DCI Preference....Mersi anticipat pentru raspuns

      Comment


      • #4
        Red k am sa pun insa nu stiu cand ! Si sa pui electrice pe alea simple nu stiu daca merge asa s-ar incadra insa nu stiu daca poti sa pui si mufa aceea + comanda de reglare a oglinzilor !
        logan 1,5'DCI /85cp.

        Comment


        • #5
          Nu pui o poza cu oglinzile? Sunt manuale sau electrice? Mcv cumva?
          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

          Comment


          • #6
            Sunt electrice, cele standard de logan (nu de mcv) si sunt impecabile !
            logan 1,5'DCI /85cp.

            Comment


            • #7
              Poze cu gumele !!! Primele 4 cu cele 205/55/r15, urmatoarele cu cele de iarna marangoni si 2 capace de oglinzi prestige negru sidef folosite la 10 lei aman2 !!!
              Attached Files
              logan 1,5'DCI /85cp.

              Comment


              • #8
                Vreau eu oglinzile dak se potrivesc pe suportul de prindere vechi.......
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • #9
                  Nu prea stiu ce inseamna asta suportul vechi ... ? Sunt cele standard de logan si electrice si incalzite nu stiu despre ce suport e vorba ! Daca e vii si le vezi !!! Sau vii cu masina !
                  logan 1,5'DCI /85cp.

                  Comment


                  • #10
                    Sa le faci o poza si cu fata in sus te rog
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • #11
                      Oglinzile se potrivesc in locul celor cu reglare manuala in caz ca nu le vor colegii de mai sus le iau eu, asa ca ma asez la coada

                      Comment


                      • #12
                        Nu vad ce coada ... Ca nimeni nu mia zis nimic concret !!! Oglinzile sunt exact cele de pe masina ce-i drept putin murdare k nu leam sters sau spalat (nu am reusit inca sa le dau jos) iar sistemul de prindere este cel din pozele celelalte !!!
                        Attached Files
                        logan 1,5'DCI /85cp.

                        Comment


                        • #13
                          1.Eu ti le-as lua, desi ca pret sunt destul de piperate, avand in vedere ca in vitan le ei noi la banii astia, oricum nu sunt din bucuresti si plus ca nu vreau sa fiu nici magarus in ceea ce priveste prioritatea colegilor de mai sus, asa ca astept pana maine dupa amiaza daca nu le vor ei ti le iau eu mai ales ca oglinzile par in regula.
                          2. Inafara de asta oglinzile le dai cu tot ce trebuie? Partea de fixare de caroserie, surubele, poate si joystick?
                          3. Banuiesc ca trimiti si colet...

                          Comment


                          • #14
                            Deci ! 200 lei perechea ti le dau asa cum le iau de pe masina adica cred ca nu pot sa ti le dau cu suruburi sau nu stiu ce joistick, asta insemnand sa-mi dezmembrez masina ! Eu le iau d p masina si ti le dau (exact cele din foto )dar spalate curatate adik aproape noi, a mers cu masina in juma de an 600km, in rest a stat in parcare ! Le schimb pe astea pt k miam luat de mcv cu 460 lei si nu mai am ce face cu astea cu toate k le-as fi tinut, nevoia de bani ma obliga totusi sa le dau !
                            logan 1,5'DCI /85cp.

                            Comment


                            • #15
                              Deci trimiti si colet, 200 lei ar fi ok, banuiesc ca mai adaugi si banii de expediere 10-20 lei, din partea mea e acceptabil.
                              Poti pastra cele 4 surubele care tin oglinzile fixate de caroserie, nu-mi trebuiesc, le am pe astealalte ale mele, acuma faza este cu firul care iese din oglinzi, nu stiu cat de lung e si pana unde ajunge fara intrerupere din oglinzi, dar daca celelalte oglinzi care ti le-ai cumparat au firul de conectare lung te-as ruga sa il lasi la fel si la oglinzile pe care le vinzi, sa nu il tai. Cu instalatia ma descurc eu, joistick-ul mil cumpar+ceva cabluri.
                              Acuma sa ti explic pt. Ce mi trebuie, urmeaza sa-mi montez tweetere in locul oglinzilor, varianta cu oglinzile electrice este ceeea ce mi trebuie, spatiul reglare manuala oglinzi ramanand gol astfel am loc si pt. Tweetere.
                              Vorbim..

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google