Cumpar Difuzor Bara Spate -berlina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Difuzor Bara Spate -berlina

    Dupa cum zice si titlul vreau sa cumpar un element din kit-ul de tunning de la Dacia, respectiv difuzorul de pe bara spate. Cine are sau cine ma poate ajuta cu un pret decent...Eventual pana in 4 mil.

    Urgent

  • #2
    Si pe mine ma intereseaza un difuzor spate...Dar nu sunt atat de nebun sa dau 112 euro....E o aberatie

    Comment


    • #3
      Eu as da 112 euro...Dar pret total nu fara TVA.

      Comment


      • #4
        MAi bine iti faci din folie .... Asa am eu , cand e curata masina arata mai bine ca si plasticul acela din bara e mai negru
        Attached Files

        Comment


        • #5
          hmmm....Dar masina mea e albastru ....

          Comment


          • #6
            Uite unu care mi-a luat-o in fata cu ideea de autocolant, bravo arata bine
            http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

            Comment


            • #7
              Arata bine dar pe masina lui...Contrastul e mic daca pun pe langa albastru

              Comment


              • #8
                Up...Poate cineva mai vinde

                Comment


                • #9
                  Vreti sa fie 100% ca acela? Sau poate sa fie asemanator in linii mari? Il pot face eu din fibra dar nu 100%. Ideea o pastrez dar nu am dimensiunile exacte si ma gandeam sa fac deflectorul putin mai accentuat. Curand o sa iau modelul de la noul impreza care este foarte asemanator daca este il pot face pe acela

                  Comment


                  • #10
                    apv-ule la ce bani il poti face?te-ai apucat de el?
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by mike26ro View Post
                      Arata bine dar pe masina lui...Contrastul e mic daca pun pe langa albastru
                      Pune gri metalizat,oricum si daca pui difuzorul tot gri trebuie vopsit ca negru nici nu se vede.Difuzor separat nu mai vinde nici o reprezentanta Dacia,numai setul complet,care la Focsani este undeva la 1200 roni nevopsit.
                      LOGAN--> <--TOYOTA

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by iooon_cug View Post
                        apv-ule la ce bani il poti face?te-ai apucat de el?
                        Lucrez la matrita ca sa se aseze bine pe bara. Pretul este de 250 lei dar o sa fie gata dupa ce termin cu sesiunea. Cam peste o luna

                        Comment


                        • #13
                          La pretul asta ma intereseaza si pe mine

                          Comment


                          • #14
                            Daca vrei ca al meu de pe masina e 250 de lei si e din fibra de sticla intra la my ride ca am poze cu el si cu eleronu de luneta .
                            ABS+ 1.6

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by mcnalex View Post
                              Daca vrei ca al meu de pe masina e 250 de lei si e din fibra de sticla intra la my ride ca am poze cu el si cu eleronu de luneta .
                              stiu eu pe cnv care face difuzoare logan spate 1500 lei vechi si eu acum trebuie sa dau comanda care vrea sa bage id meu grutz_2006
                              Last edited by grutzz; 8 August 2009, 01:11.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google