Leduri Auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Leduri Auto

    Vand leduri auto pentru inlocuirea becurilor de pozitie-35ron perechea,
    leduri pt plafoniere-35 ron perechea,leduri pentru iluminat numar spate-20-25ron bucata,
    banda flexibila cu leduri SMD 5cm(3 leduri) -10ron.Banda vine pe rola de 5m,fractionabila din 5 in 5 cm, baghete rigide cu leduri piranha sau SMD la 80ron bucata de 40cm
    produsele sunt de cea mai buna calitate.Pentru bucuresti,asigur montaj free

  • #2
    Nimeni interesat>?

    Comment


    • #3
      Nu recomand:

      -om neserios... Stabilesc intre 8-9 la el (in alte parte a orasului fata de mine)
      -am stat pana la 9:30 si am plecat; in tot acest timp el a avut telefonul inchis.
      B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

      Comment


      • #4
        Tel inchis pt ca am rams fara acumulator si am rams la munk pana la ora 12.
        programul nu mi-l fac dupa bunul plac insa atunci cand rog sa mi se dea telefon in prealabil,stiu eu de ce zic.Pentru a evita astfel de neplaceri

        Comment


        • #5
          ...................
          :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

          Comment


          • #6
            Pai parca stabilisei cu omul in prealabil sa va intalniti la 8-9, nu? E vorba de seriozitate aici...

            Comment


            • #7
              Gata eu mi-am spus of' -ul nu e cazul sa mai avanseze situatia lasati omu sa-si vanda marfa.
              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

              Comment


              • #8
                Nu este nicio problema dak nu aveti incredere!
                leduri am unde sa vand!
                este alegerea fiecaruia ce vrea sa faca

                Comment


                • #9
                  Leduri

                  Salut. Referitor la ledurile pe care le vinzi, ma intereseaza daca au garantie, de cine sunt fabricate. Te intreb asta pentru ca am achizitionat leduri pentru faruri si la 2-3 saptamani mi se ard si caut ceva rezistent. Merci. astept raspunsul tau.

                  Comment


                  • #10
                    am cumparat leduri de la acesta eu pentru o Octavia si pt un Logan, un prieten pentru un Golf si pentru o Octavia, alt prieten pentru un Audi A4. De fiecare data am fost multumiti de lucrare si in cazul in care au fost ceva probleme s-au rezolvat.. deci.. RECOMAND.. :P

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google