Vand Kit Admisie K&n

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Kit Admisie K&n

    Vand kit admisie k&n pt logan 1.4 , 1.6 include tubulatura filtrul si + se vinde si kit curatire ... Totul la pretul de 350 ron neg

  • #2
    Poze ceva?
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Pai fai o poza clara
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • #4
        Pai nu vezi poza? Vrei sa fac eu poza personal la el ca sa te convingi?

        Comment


        • #5
          Vrem poza sa vedem in ce stare e filtrul, kit-ul de admisie<tubulatura>..Ca daca ai folosit filtrul 3 ani de zile si nu l-ai curatat cum trebuie...Nu mai e bun de nimic.
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • #6
            Il am pe masina de 4 luni filtrul ... Iar kitul de curatire este nou! O sa ii fac in curand si poze ca sa va dati seama

            Comment


            • #7
              Exact asta doream, sa-l vedem pe masina
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • #8
                Tocmai asta este si ideea ca nu mai este montat pe masina ... In schimb pot sa postez diverse filmulete cu el montat pe masina sa va convingeti de sunet

                Comment


                • #9
                  Si unde se vede filtrul + kit-ul in filmuletul postat de tine?
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • #10
                    In fine ... Se vede ca nu ai cu cine sa te intelegi ... O sa iti postez o poza facuta de mine cu kit`ul LA MINE ACASA! Fiindca nu mai este pe masina si atunci ai sa iti dai seama ... Am postat filmuletul sa iti dai seama cum se aude si ca exista o diferenta ... E greu cu gandirea :-j

                    Comment


                    • #11
                      Up 330 ron !

                      Comment


                      • #12
                        Dar de ce il vinzi ?

                        Comment


                        • #13
                          Cum se aude e doar o consecinta a admisiei directe. Important e cum se prezinta acel filtru, in ce stare e, cat de bine a fost intretinut de primul proprietar.
                          deci e mai importanta poza cu acle kit decat un filmulet in care se aude sunetul motorului si fasaitul admisiei directe.

                          pe maine ma intereseaza o poza cu filtrul de cat mai buna calitate.

                          p.s. deocamdata ma abtin sa spun motivul pentru care il vinde....e doar o banuiala, dar dupa ce o sa vad poza o sa pot spune si acest lucru.
                          Last edited by NerviiMei; 7 October 2008, 12:54.
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • #14
                            @powerlogan: ar fi de preferat o poza fara sa cureti filtrul inainte de a-l poza...Acolo vedem cat de bun e filtrul si daca e ok, vei distruge orice banuieli asupra motivuli pt care filtrul e de vanzare. Apropo, pune si-o poza cu interiorul tubulaturii, daca se poate...Tot fara s-o cureti in prealabil.
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #15
                              @csebalyn : nu am de ce sa curat sau sa umblu cu astfel de tertipuri ... Pur si simplu nu am avut timp sa fac poze si nici nu am un aparat destul de bun pentru a face ... M-am chinuit sa fac poze si o sa le postez aici ... Sunt poze reale fara a curata absolut nimic si am incercat sa surprind din majoritatea unghiurilor ...
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google