Spoiler Fata Renault Logan & Altele

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by DomnulK View Post
    De obicei, daca iti lovesti masia in bot, in afara tarii, te vei trezi cu spoiler de renault.
    Daca ai bani la tine
    http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

    Comment


    • #32
      Mie imi place parasocul frontal si gura aia mare de aerisire din fata. NU-mi place grila dintre faruri - si ce pret 11625 $ americani(am facut eu transformarea) pt modelul de varf cam bine asa
      1.6 MPi Icy White

      Comment


      • #33
        Arata beton cu bara asta. Bara de Nissan Aprio nu se gaseste, nu, ca as fi tentat?
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • #34
          nu cred ca e trapa.se se oglindeste ceva in plafon...foarte frumos arata spoilerul!!

          Comment


          • #35
            Arata super chiar si fara angels. Cu, arata si mai bine. Visul meu.

            Comment


            • #36
              Originally posted by alex_comisaru View Post
              nu cred ca e trapa.se se oglindeste ceva in plafon...foarte frumos arata spoilerul!!
              Are trapa electrica, l-am vazut acum cateva zile la dacia.
              2004 Dacia Logan 1.4MPi
              2006 Dacia Logan 1.5dCi
              2007 Opel Astra H 1.7CDTI

              Comment


              • #37
                Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                Mishu_wrc daca poti sa faci o poza pe unul din Loganele pe care leai vazut este super,cu aceasta bara de Renault. Multumesc.
                nu-i nevoie sa pinditi nimic. uite asa e a mea. si cu scaune incalzite, jenti 17, muzici etc etc.
                pt poze apasa aici

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                  Mishu_wrc daca poti sa faci o poza pe unul din Loganele pe care leai vazut este super,cu aceasta bara de Renault. Multumesc.
                  cam asa arata masina mea. azi mi-au venit croamele de pe grile. click aici

                  Comment


                  • #39
                    cat te-a costat spolierul fata+sigla renault spate, sigla cu logan si cea care scrie REANAULT+croamele care zici ca le-ai primit? si ce site e ala de ai poze cu masina acolo? vad ca ai si jenti de prestige pe ea. ce versiune e?
                    Last edited by B 83 RMJ; 27 January 2009, 21:50.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by chroma View Post
                      cam asa arata masina mea. azi mi-au venit croamele de pe grile. click aici
                      Frumoasa tare masinuta,sa o stapanesti sanatos ,km foarte multi fara probleme si nu in ultimul rand pentru fotografii.:-h

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by lupulucian View Post
                        Am vorbit cu cineva care lucreaza la Dacia, care a vrut sa faca aceeasi chestie. N-a reusit pentru ca reperele nu sunt disponibile in Romania. Modele made in Rusia au acest design. Are coduri de piese si tot n-a reusit.
                        ba se poate comanda la orice dealer. Nu se poate comanda bara pt MCV de renault. iar ca sa-ti pui monogramele (emblemele pe spate) trebuie inlocuit haionul. Si se poate comanda si ala. Daca ai casco si te intelegi cu aia la service in 3 zile ai alta masina. cauta thread-ul cu jante bolchoy si-ai sa vezi ca stiu ce spun.

                        Originally posted by alindrgn View Post
                        cat te-a costat spolierul fata+sigla renault spate, sigla cu logan si cea care scrie REANAULT+croamele care zici ca le-ai primit? si ce site e ala de ai poze cu masina acolo? vad ca ai si jenti de prestige pe ea. ce versiune e?
                        Sincer? Nu m-au costat nimik. S-au schimbat toate pe casco. croamele alea vin orizontale 2 stg si 2 dr in grila. bara spate PH2.
                        Ca versiune e considerata laureate 1.6. Dar e dintr-o serie limitata de 50 buc de export. nu are geamuri electrice spate. in rest tot ce avea Ambition+ consola centrala prestige, stripping montanti, impuls stg/dr, compartiment depozitare sub consola, plafoniera cu 3 zone, capitonaj motor, vopsita si lacuita integral (portbagaj, capota), insonorizata interior exterior, toate functiile activate in uch(stergere parbriz, inchidere usi la peste 8kmh, alarma la viteza prestabilita etc.).
                        CU ASTA AU ARATAT CA POT FACE MASINI. PACAT CA AU INCEPUT SA-SI BATA JOC.

                        Originally posted by alindrgn View Post
                        cat te-a costat spolierul fata+sigla renault spate, sigla cu logan si cea care scrie REANAULT+croamele care zici ca le-ai primit? si ce site e ala de ai poze cu masina acolo? vad ca ai si jenti de prestige pe ea. ce versiune e?
                        Sincer? Nu m-au costat nimik. S-au schimbat toate pe casco. croamele alea vin orizontale 2 stg si 2 dr in grila. bara spate PH2.
                        Ca versiune e considerata laureate 1.6. Dar e dintr-o serie limitata de 50 buc de export. nu are geamuri electrice spate. in rest tot ce avea Ambition+ consola centrala prestige, manere usi crom satinat, inele diuze climatizare crom satinat, tot exteriorul in culoarea caroseriei numai ca nu avea oglinzi mari+grila calandru superioara ca prestige, stripping montanti, impuls stg/dr, compartiment depozitare sub consola, plafoniera cu 3 zone, capitonaj motor, vopsita si lacuita integral (portbagaj, capota), insonorizata interior exterior, toate functiile activate in uch(stergere parbriz, inchidere usi la peste 8kmh, alarma la viteza prestabilita etc.).
                        CU ASTA AU ARATAT CA POT FACE MASINI. PACAT CA AU INCEPUT SA-SI BATA JOC.
                        Last edited by chroma; 28 January 2009, 22:18. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #42
                          P langa Renault Logan, Nissan Logan mai e si Mahindra Logan, dintre toate cea mai reusita mi se pare Renault Logan pt ca astea pleaca de la Mioveni :P
                          Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                          Comment


                          • #43
                            eh,uite eu asta nu am inteles niciodata si nu am fost de acord!bai nene ai DACIA logan nu renault logan!ca aspect nu vreau sa cred ca vi se pare mai frumoasa asta ca aia originala!va e rusina ca e dacia???de ce nu v-ati luat renault(nu neaparat logan)!asta e ca vb aia "invarti volan de renault pe dacia nova"!si unii vorbesc cu atata scarba de prelungirile din vitan dar de taraniile astea nu se aude nimic!am vazut zilele trecute una cu bara de renault!ORIBIL!!!treaba voastra,sunt banii vostrii!dar chiar e de prost gust!parerea mea...nu o luati neaparat in nume de rau!
                            "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                            Comment


                            • #44
                              eu nu stiu ce tiganie ti se pare, odorog. nu pui nimic in plus, nu scoti nimic ca sa ramana fara...pur si simplu inlocuiesti o bara. cum sa nu arate bine? nu mai e ca toate celalalte. oricum ramane dacie in talon. si sincer, daca aveam bani renault imi luam. asa, loganul a fost singura optiune prin care puteam avea si eu masina mea. si iti garantez ca daca nu toti, aproape toti si-au pus spoiler fata si insemne spate de renault pe casco, nu din bugetul propriu. eu tot visez la asa ceva, dar nu stiu daca se va intampla, pentru ca nu depinde numai de mine.
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • #45
                                biine...inseamna ca eu traiesc pe alta lume(un fel de martian)!asta e ma baieti fiecare isi pune ce semne vrea pe masina!(apropo am vazut pe unu cu un logan cu semne de vw!se accepta?sau ala e taran?spor in continuare la tunarit!p.s.daca e un pic diferita fata de celelalte nu inseamna neaparat ca e si frumoasa!numa'bine
                                "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google