Spoiler Fata Renault Logan & Altele

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    deci sa inteleg ca daca ma duc si imi iau un renault logan nu e frumos nu? trebuie sa pun spoiler de dacia. nu e nimic modificat de mine, nu e kit tuning, e pur si simplu o piesa de schimb. ala cu sigla de vw clar ca e tiganie. nu ne apucam sa spunem ca a schimba ceva cu a carpi lucrul stricat e tot aia
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #47
      suntem foarte diferiti ca gandire si asta probabil ca ar duce la o polemica aiurea si total nefolositoare!scuzele mele daca am deranjat,asta e parerea mea si mi-o respect!acum fiecare isi face masina cum il duce capu,doar e a lui!respect si bafta in tot ce ti-ai propus!
      "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

      Comment


      • #48
        Alt renault logan....
        Attached Files
        ...de doi lei :p

        Comment


        • #49
          misulica...invitatii in club vad ca sunt cativa cu renault logan pe la voi
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #50
            Originally posted by alindrgn View Post
            misulica...invitatii in club vad ca sunt cativa cu renault logan pe la voi
            sa vezi cati sunt la noi! Bine suntem toti colegi sau amici. Zicea cineva mai
            devreme ca sunt "tiganii". Este parerea lui si o respect. Insa fiecare producator are cel putin 2 kituri exterioare cu diverse combinatii de optionale pentru cel putin 2 mari piete de desfacere. ati vazut vreodata cum arata un benz CL model 2003sau un A4 de state? daca nu, va spun ca maine v-ati lua d-ala si nu a6 de europa. sau, din lipsa de bani ati incerca sa-l faceti sa arate ca ala. Exact asta am facut si eu, si multi altii din tara. Nu le consider tiganii atata timp cat sunt piese de origine (fabricatie, reper, omologare, etc). consider tiganii stikere cu UE pe hayon, manelismele ce rasuna (uneori din scule super) la semafor, flacari pe exterioare, neon d-ala jmecher mov pus la luneta, "GICA" "BOSS" etc prinse cu ventuze la parbriz si pe luneta si multe asemenea... Sa incerci si chiar sa reusesti sa faci dintr-o masina comuna una ceva mai deosebita (cu incalzire in scaune ca in Rusia, cu bara fata de brazilia, cu spatele de columbia combinat cu ph2 <<poate nici ei nu s-au gandit la asta>>, cu faruri de India etc) eu nu o pot numi decat in primul rand atasament fata de masina in sine ca si produs cat si de producator, iar in al doilea rand pasiune si ambitie.
            Numai bine si succes in planurile voastre de a scoate din banal Loganu' vostru.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google