[VAND] Cotiera Neagra Prestige Originala In Tipla

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Cotiera Neagra Prestige Originala In Tipla

    De vanzare o cotiera neagra originala Prestige cumparata de la dealer, nemontata vreodata (inca nici nu am ridicat masina), in ambalajul ei original, cu partea metalica si instructiuni de montaj.
    Pret 212 lei, locatia: Bucuresti.

  • #2
    O vinzi numai in Bucuresti?

    Comment


    • #3
      Daca negociezi ti-o iau eu

      Comment


      • #4
        Originally posted by ursache View Post
        O vinzi numai in Bucuresti?
        O vand oriunde, daca cumparatorul plateste transportul, normal.

        Comment


        • #5
          Pana la urma, cat costa? Ca sincer, mi se pare cam mult 212 lei!

          Comment


          • #6
            In cele din urma, tot atat costa Sincer, mie mi se pare putin, e sub pretul dealerului. Daca o vrea cineva pana marti-miercuri cu pretul asta, bine. Daca nu, o montez pe masina.

            Comment


            • #7
              150 ron si azi ne intalnim daca vrei . Salut ! poti da un e-mail la mariusd444@yahoo.com numa bine .
              Logan/Fluence

              Comment


              • #8
                e 200 lei la automarcus, ce-i drept e pe gri, nu pe negru.
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • #9
                  Da, e un pret apropiat de cel pe care l-am cerut, desi cea neagra e mai greu de gasit si acolo unde o au e mai scumpa de 200. Eu o dau si cu 200, daca gasesc cumparator pana maine-poimaine. Multumesc pentru ofertele sub 200 lei dar n-are rost sa pierd bani aiurea, mai bine o montez.

                  Comment


                  • #10
                    scump domnu scump in partea cealalta era mai ieftin,oricum succes la montat!

                    Comment


                    • #11
                      as da 170 mai mult nu merita...o iau si eu de noua

                      Comment


                      • #12
                        ast aincercam sa spun si eu. mai mult de 160-170 nu va da nimeni pe ea, pentru inca 30 lei o ia de noua de la dealer.
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • #13
                          @gelica: mercic
                          @wlw, dl.K: cotiera neagra in Bucuresti e mai greu de gasit si acolo unde se gaseste costa peste 200 lei. Am cautat destul inainte de a o cumpara (ca si alte accesorii precum carlig, cablaj, bare portbagaj) si stiu. Unii dealeri au cerut si 300 lei, dar asta nu inseamna ca si au clienti la pretul asta. Reducerea fata de cel mai ieftin dealer e mica, in adevar, dar tot e ceva. Iar cu "pentru inca 30 lei o ia de noua de la dealer", bag sama ca nu am fost suficient de explicit: cotiera pe care o vand este absolut noua, nou-nouta, in tipla, sigilata, brand new, nemontata, neatinsa, virgina, intacta, imaculata. A fost cumparata acum cateva zile cu un pret mai mare decat cel pe care il cer; de la dealer, cu factura cu tot. Le-am cumparat-o parintilor, care intre timp (ieri) si-au ridicat Sandero-ul de la dealer. Credeam ca vor aprecia cotiera (eu apreciez mult asta la o masina, e un confort elementar) dar ei nu au fost extraordinar de incantati de idee, probabil nu stiu cat de mult se cunoaste la drum. Ei, anuntul de vanzare l-am pus pentru ca sunt dispus sa renunt la cotiera iar banii sa-i pun aport pentru altceva pe care ai mei il apreciaza mai mult, ca de pilda un detector de radar. De cealalta parte, m-am gandit ca pentru cineva interesat e un avantaj sa o cumpere un pic mai ieftin si fara bataie de cap cu mersul pe la mai multi dealeri, intrebat de pret, cautat fix neagra si nu gri, etc. Daca insa trebuie sa renunt la mai multe zeci de lei pentru a o re-transforma in bani, mai bine o montez pe Sandero caci stiu ca ai mei ii vor vedea sigur utilitatea, odata montata. Iar detectorul de radar or sa-l primeasca si pe ala oricum, de la mos Craciun

                          Comment


                          • #14
                            ai un pm de la mine. pune si tu o poza. mariusd444@yahoo.com
                            Logan/Fluence

                            Comment


                            • #15
                              Sa vandut?
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google