Vand Un Eleron Si Geam Protectie Proiectoare Pt Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Un Eleron Si Geam Protectie Proiectoare Pt Logan

    Vand un eleron sh, exact cel din fotografie, merge bine pus pe logan si alte masini !!! Vand geam protectie din plexiglas pentru proiectoarele de pe logan, cele care au spoiler de MCV !!! Avantajele ar fi in primul rand aspectul pentru ca arata foarte bine si in al 2-lea rand risc 0 de a se sparge proiectoarele !!! De vanzare, eleronul - 110 lei si geamurile pt proiectoare cu tot cu montat 100 lei (nediscutabil) !!! 0724.810.845 /// 0765.614.941 bucuresti
    Attached Files
    logan 1,5'DCI /85cp.

  • #2
    Ce culoare e eleronul? Nu imi dau seama din poze...
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • #3
      Albastru mineral ca si masina insa mai trebuie vopsit inca odata inh caz k il ia cineva foarte pretentios ! Are si stop pe frana dar nul avea pus pe el in apoze !!!
      logan 1,5'DCI /85cp.

      Comment


      • #4
        Merge pus la tine lucian

        Comment


        • #5
          Salut! Se vede foarte bine cu protectia la proiectoare,parerea mea (ca am si eu aceeasi culoare) e ca daca in interior ar fi vopsit cu gri met.(in interiorul locasului intre protectie si proiector) bulta bafta

          Comment


          • #6
            Mam gandit si la asta inainte de a le pune si am vazut la cineva si nu ma impresionat !!! Ms pt aprecieri !
            logan 1,5'DCI /85cp.

            Comment


            • #7
              Parerea mea e ca ar da bine,dar optiunea iti apartine si ti-o respect,ce vreau sa te intreb ! De ce nu-ti montezi tu eleronul ,da bine de tot?!

              Comment


              • #8
                Sincer ... Mie frica sa numi stric capota ! Dar ma mai gandesc ... Lam pus pe net daca il dau bine daca nu o sa-l pun cu toate ca nu imi place chiar asa de mult as fi vrut 1 mai subtil !!! Mi se pare putin cam inalt asta !!!
                logan 1,5'DCI /85cp.

                Comment


                • #9
                  Sincer esti cam mofturos,mai subtil nu ar da asa de bine ,dar la tine alta e, masina noua si iti e cam mila sa o spargi!!!!!!! La un meserias bun ,masuratoare ca la carte si trebuie sa iasa ca lumea si nu ai avea de ce sa iti faci griji,eu ma gindesc sa nu-l vinzi si dupa aia sa ti-l doresti. Mai gindestete.........Bafta multa !

                  Comment


                  • #10
                    Ma gandesc si la asta ! Am deja un client f hotarat da nu e din buc asa k ... Nu stiu poate nul mai dau k miau zis vreo3 insi pe Pm k da misto si ca lar vrea ! Acum nu stiu
                    logan 1,5'DCI /85cp.

                    Comment


                    • #11
                      Pana la urma eleronul a plecat spre userul VanDiesel !!!
                      logan 1,5'DCI /85cp.

                      Comment


                      • #12
                        Imi pare rau ca l-ai dat cu parere de rau
                        sper sa imi iasa montajul ca la carte...Sa dau de un service bun.
                        "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                        Comment


                        • #13
                          VanDiesel sami trimiti poze cu masina ta cu eleronu !!!
                          logan 1,5'DCI /85cp.

                          Comment


                          • #14
                            ok intai il revopsesc dar la cuptor cu vopsea metalizata; si apoi il montez;
                            "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                            Comment


                            • #15
                              uppp !!!!!
                              logan 1,5'DCI /85cp.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google