Vand Toba Finala Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Toba Finala Logan

    Avand in vedere ca anul acesta am alte planuri in ceea ce priveste evacuarea, am decis sa ma despart de toba cu care imi trezeam vecinii noaptea . In primul film se aude toba finala cu tot cu toba de mijloc iar in al doilea fara. Pretul este de 150 lei fix



    sigpic

  • #2
    Nimeni nu vrea o toba sport pe masina?
    sigpic

    Comment


    • #3
      am o intrebare, sorry de offtopic, s-a schimbat ceva in puterea motorului de cand ai schimbat intermediara?

      Comment


      • #4
        detalii : marca , cu/fara silencer ..etc etc ?
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #5
          Pe ea scrie Racing Sport. Nu e prevazuta pentru silencer si daca nu scoti si toba intermediara nici nu ai nevoie pentru ca nu e galagioasa deloc (la turatii mici si medii ma refer). Toba m-a costat pe mine 350 ron in magazin

          @renegade: Fara toba intermediara si cu toba asta sport nu numai ca se simte diferenta la acceleratii dar s-a si vazut diferenta la liniute cu alt Logan 16v
          sigpic

          Comment


          • #6
            da, intr-adevar, s-a vazut...pacat de celalalt 16v ca nu mai e printre noi
            offtopic: jiji, te-ai dilit, cum dracu sa vinzi toba, mah? pe vecinii mei cine-i mai trezeste acum? sa ma bazez numai pe xp?
            Last edited by Seba; 12 January 2009, 16:02. Reason: Automerged Doublepost
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #7
              Hai sus cu toba. Ultimul pret 140 ron. Mai ieftin de atat nu pot decat sa o dau gratis
              sigpic

              Comment


              • #8
                off topic , in filmuleztu al 2-lea asa se aude si in real ? te zgarie pe creier , mai bine se auzea cu intermediara

                Comment


                • #9
                  ma intereseaza pe mine toba daca mai o ai? un filmulet cu sunetul tobei ai ?
                  Last edited by Ady-bac; 14 January 2009, 14:03. Reason: asa

                  Comment


                  • #10
                    in primul post sunt 2 filmulete cu sunetul tobei :\
                    b 89 plk

                    Comment


                    • #11
                      Hai ca raspund eu in locul lui, uitete mai sus si mai atent in primul post a lui,acolo are doua filmulete cu toba, primul e fara intermediara scoasa,iar al doilea e cu intermediara scoasa(tzeava de la catalizator pana la toba)!ioiiii
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        pune si u o poza cu toba si mai trebuie ceva modificat cand o montezi pe masina?
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • #13
                          zici ca citesti pt orbi. "ei nu stie sa citeasca" ?
                          pipan , s`ar putea o adaptarea , dar poate o are el.

                          Comment


                          • #14
                            vai de capul meu cate intrebari pentru o amarata de toba sport...ce e asa mare filozofie ? Toba a fost pusa pe masina la el,deci clar prinderea e facuta,trebuie doar sudura.Unde suna mai incet e cu toba intermediara pe masina,care reduce mult din sunet...ala mai tare e fara toba .
                            Nu poti sa compari un filmulet cu un sunet live... Oricum suna destul de bine ,pentru banii aia.
                            Si pe viitor,ca sa nu se ajunga la intrebari de gen merge si pe 1.4 sau pe 1.6 ...va zic ca merge)
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #15
                              salut, mai este valabil anuntul? m-ar interesa daca o trimiti prin posta/curier. iti dau banii pe ea ;). astept PM sau raspuns aici. ;)
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google