[CUMPAR]Manere Prestige Urgent

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [CUMPAR]Manere Prestige Urgent

    dupa cum zice si threadul cumpar un set(4) de manere prestige.. care ai sau le vinzi astept un pm

  • #2
    daca ai noroc sa gasesti la cineva care s-a plictisit de ele. din cate am inteles de la silviu acum ceva timp, aceste manere nu se mai fabrica.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      da... ofer 60 ron + setul meu de manere !!

      Comment


      • #4
        da de ce nu ti vopsesti tu..ca ies aproape la fel..eu asa le am si au aproape 1 an si nu au nici o problema
        low....&.....slow

        Comment


        • #5
          cu ce sa le dau cu primer inainte ? imi e frica sa nu le stric

          Comment


          • #6
            curatale bine inainte, da cu primer dupa care le vopsesti. mare scofala nu e, doar ca e de munca daca vrei sa le dai jos. eu nu le-am dat jos, le-am vopsit pe masina. la fel ca alexutzu nu am nici o problema cu ele. spor la munca. daca le faci pe masina ai grija sa izolezi masina ca sa nu se gazeze. bafta
            Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

            Comment


            • #7
              nu e chiar asa de complicat de dat jos..vezi ca sunt aici pe forum instructiuni cum s scoti clapeta aia..dupa ce o dai jos pe prima o sa vezi ca e usor..eu asa iti recomand ca sa nu gazezi masina...ca primer vezi ca in practiker se gaseste plastic primer de la duplicolor si spray argintiu tot de la dupli sau nigrin ca e bun si ala
              low....&.....slow

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google