Vand Stopuri Stock

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by alindrgn View Post
    fratilor...dupa ce ca vi le da aproape moca, nu stiu ce mai negociati. azi, din plictiseala am fost intr-un magazin de piese auto din brasov, si din intamplare am vazut ca aveau de vanzare stopuri de logan. unul singur, e 168 de lei. daca nu va convine aici 100 lei pe ambele, atunci mergeti si luati-va din magazin m-as mira sa vi le dea initiatorul topicului la preturile care le oferiti

    un up si de la mine.

    De curiozitate,STOPUL vazut de tine era nou sau secondhand?se oferea la el factura,chitanta,garantie?era de la magazin?De aici si pretul.

    Scuze pentru deranj.un UP cu ocazia asta de la mine

    Comment


    • #17
      la magazin am vazut, si am scris magazin. era nou. magazinele de piese auto nu vand piese din dezmembrari. cel putin nu la brasov, nu stiu la voi cum e. si iti da la el factura si tot ce vrei, ca e firma. 'LOL'
      Last edited by B 83 RMJ; 25 January 2009, 22:38.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #18
        pana si in targ la vitan ti se ofera 150ron, daca iei unele fumurii tot de la ei, asa ca...UP, pretu-i bun. Bafta

        Comment


        • #19
          Originally posted by alindrgn View Post
          la magazin am vazut, si am scris magazin. era nou. magazinele de piese auto nu vand piese din dezmembrari. cel putin nu la brasov, nu stiu la voi cum e. si iti da la el factura si tot ce vrei, ca e firma. 'LOL'

          pai vezi ca esti baiat destept,de aici si pretul vazut de tine

          nu mai comenta aiurea la ofertele noastre sau la pretul lui


          el nu vinde un produs nou,nici nu da factura,nici garantie,,,,,,,,,,

          Comment


          • #20
            Adevarat dar nici nu stiu ce garantie poti avea la niste stopuri poate garantia pe becuri

            Comment


            • #21
              Au plecat la Brasov.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google