Vand MP3 Player Blaupunkt De Pe Logan Prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand MP3 Player Blaupunkt De Pe Logan Prestige

    Vand MP3 player Blaupunkt ( 4 x 15 w reali )de pe logan prestige + 2 boxe tot de pe logan , pret 150 ron fix totul nu negociez si doar impreuna vand . Cumparatorul suporta transportul trimit si posta romana si curierat la alegerea lui .

    Telefon : 0722973763

    Mail : radulescu_marius_jr@yahoo.com
    ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

  • #2
    Salut

    o poza se poate cu mp3 si difuzoarele ?.....difuzoarele sunt de fata sau de spate ?...de ce le vinzi ? ..merci.

    Comment


    • #3
      Oare de ce poate sa vanda cineva un Mp3 player si niste boxe(mai ales ca este vorba de alea stock)?! Pentru ca in procent de 99% si-a luat altele si sta cu ele degeaba pe acasa
      ex-Logan Ambition 1.5 dci Iunie 2006/RIP Dec 2011
      Dacia Duster Laureate 1.5 dci 110cp 4X4, ESP + whatever packs

      Comment


      • #4
        Si mai este un 1%...care poate insemna ...alte 1.000 de motive. Crezi ?

        MariusTm29 esti ??
        Last edited by fullfit46; 23 January 2009, 14:14. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          da , montasem un sistem complet de muzica , ce sa mai fac cu originalul de pe masina , oricum s-a vandut se poate inchide topicul .
          ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

          Comment


          • #6
            Mai e valabil? Sunt interesat!

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google