[Vand] Cd Player Masina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] Cd Player Masina

    Firma Maniac Sound Sistem.
    citeste CD, CD-RW. Soclu frontal conectabil cu memorii SD/MMC sau cu USB reader compatibil cu formate audio,mp3, wma. Radio RDS 87.5-108MHZ, cu separare de 25dB/1khz, cu 18 locatii de memorie . Are 4 iesiri RCA pentru statii de amplificare, equalizer, loudness, ceas cu afisare pe LCD, si , bineinteles, panoul fata detasabil.Beneficiaza de ESP- Electronic Shock Protection, varianta pe negru si telecomanda

    Pret 150 lei
    Attached Files
    Last edited by Cristi_Xp; 19 January 2009, 22:08.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

  • #2
    il iau eu la 85 ron.,...
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • #3
      de ce il vinzi? il trimiti la brasov? zi-mi si modelul ca nu l-ai scris, si ce putere are. 4x..? o poza reala cu el pe masina, sau unde il ai. mufa se potriveste cu cea de pe logan nu?
      Last edited by B 83 RMJ; 19 January 2009, 22:42.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        merge trimis pe curier...
        e dat jos ... o sa ii fac o poza reala cand apuc.Merge perfect,mi-am luat altceva.
        nu stiu ce model e,ce vezi pe poza aia stiu si eu ...La mine canta in general pe USB ...
        Nou a costat 3 mil .
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          modelul e syntax II, l-am gasit. am sters din post. prin ce curier trimiti, si cand poti sa il pui? curierul la ce pret ajunge? imi dai si grila aia, sau cum se numeste, cu care se prinde in locas pe masina?

          cd playerul il iau eu...mai astept sa imi spuna prin ce curier il trimite, si cat ma costa taxele. merg pe incredere, ca vorba aia, are reputatie buna, si e 'mai marele' de aici. vreau sa mai stiu si de cleme daca le ai.

          poti specifica la curier sa mi-l livreze intr-o anumita zi, si intr-un interval orar in care sunt eu acasa, si pe care sa il specifici tu cand depui la curier cd playerul?
          Last edited by B 83 RMJ; 19 January 2009, 22:59. Reason: Automerged Doublepost
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google