Cumpar capac plastic oglinda

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar capac plastic oglinda

    Cumpar daca se poate doar separat, capacul de plastic de la oglinda electrica, partea stanga (sofer). Logan MCV oglinda electrica.

    Astept oferte.

  • #2
    din cate stiu, nu se vinde decat oglinda intreaga, nu doar capacul
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      eu am 2 capace de oglinzi de prestige culoarea negru metalizat in stare f buna 50 lei te coasta aman2 ! 0724.810.845 /// 0765.614.941 in caz k te int sunama k nam net !!!
      logan 1,5'DCI /85cp.

      Comment


      • #4
        Originally posted by alindrgn View Post
        din cate stiu, nu se vinde decat oglinda intreaga, nu doar capacul
        Sunt repere separate cu coduri separate. Se cumpara separat. Noi sunt, 40 de roni bucata, la orice dealer de piese Dacia.

        Comment


        • #5
          deci astea de la brasov sunt parasute....mie mi-au spus ca nu au decat oglinzi, si ca nu gasesc la dealer doar capacul, doar oglinda. de altfe, nu e prima oara cand ma uimesc la cata prostie exista in capul lor. de acuma nu le mai cred pana nu verific
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            Ptr. dl Lupu Lucian, stiti cumva codul capacului? Din pacate la vanzatorii de piese Logan vizitati pana acuma in Tg Mures, toti mi-au zis ca doar complet cu oglinda se poate comanda.

            Va multumesc
            Last edited by Partdok; 27 January 2009, 22:03. Reason: Automerged Doublepost

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google