Jante Noi Logan 15"-950RON/set.Diverse Modele Si Dimensiuni.Folie Omologata 100RON

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru ce masina doriti jantele ART 149 si ce dimensiune?
    Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

    Comment


    • pentru dacia logan pe 15''
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • Pentru Logan pe 15 avem urmatoarele modele:

        ART 231
        ART 820
        ART 416HB
        ART 355L
        ART 416BP
        ART 367M
        ART 271
        ART 356B
        ART 339
        KM 225
        KM 345
        KM 245

        La 1150lei/set cu kit de instalare inclus.
        Livrare gratis prin Urgent curier
        Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

        Comment


        • Pentru modelul ART 355 L imi poti spune ce offset au? PCD-ul este de 4x100? Dimensiunea jantei 6,5 x 15? Kitul de instalare contine prezoane si inele de centrare pentru toate rotile?

          Comment


          • Originally posted by ConteNegro View Post
            Pentru modelul ART 355 L imi poti spune ce offset au? PCD-ul este de 4x100? Dimensiunea jantei 6,5 x 15? Kitul de instalare contine prezoane si inele de centrare pentru toate rotile?
            Avem ART 355L cu 4x100 pe 15x6.5J et 35, greutate 6.2 kg/bucata, specificatile sunt compatibile Dacia Logan.
            Kitul de instalare contine 16 prezoane si 4 inele de centrare
            Jantele ART sunt omologate RAR
            Last edited by alfaromtrans; 3 February 2011, 17:24.
            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

            Comment


            • Puteti pune pozele cu modelele astept daca se poate?
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • search google sau pe site-ul lor;)
                Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                Comment


                • O poza cu modelele se poate?
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
                    O poza cu modelele se poate?
                    sunt poze pe pagina de net
                    Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                    Comment


                    • m-ar interesa art 667 4*100 16" pt logan .daca aveti pe stoc si la ce pret.va multumesc anticipat.

                      Comment


                      • Originally posted by silviu8601 View Post
                        m-ar interesa art 667 4*100 16" pt logan .daca aveti pe stoc si la ce pret.va multumesc anticipat.
                        pe 16 cu 4/100 avem ART355L/667/367/356 Pret 1350 lei cu transport si prezoane inclus
                        Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                        Comment


                        • am uitat sa intreb si de folie ce firma este?si cat ar costa pt luneta+laterale spate+laterale fata? si sa fie omologata.si folie parasolar aveti?va multumesc.

                          Comment


                          • Originally posted by silviu8601 View Post
                            am uitat sa intreb si de folie ce firma este?si cat ar costa pt luneta+laterale spate+laterale fata? si sa fie omologata.si folie parasolar aveti?va multumesc.
                            ca si alte produse ale noastre folia se numeste ART=drk costa 150 lei fata +spate ,folia parasolar la aceeasi nuanta nu este omologata dar o poti primi cadou
                            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                            Comment


                            • As mai avea o rugaminte la dumneavoastra.daca aveti niste poze cu jantele Art 667 pe 16" sau 17" montate pe un logan.as vrea sa vad cum se "impaca".imi place acest model,dar nu stiu cu arata pe logan si nu vreau sa imi para rau dupa ce le-am cumparat.si daca mai aveti cumva poze si cu alte modele de jante montate pe logan,va rog sa le puneti aici toate.cu ocazia asta sa fie de folos si altor membri care sunt nehotarati.va multumesc pentru intelegere.

                              Comment


                              • Imi pare rau dar nu avem poze cu jantele ART 667 montate pe Logan
                                Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google