Jante Noi Logan 15"-950RON/set.Diverse Modele Si Dimensiuni.Folie Omologata 100RON

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna Ziua . A sosit transportul ? M intereseaza un set pe 15 pt Logan . Modele sunt doar acelea din primul post ? Multumesc !

    Comment


    • Originally posted by Ogelinho View Post
      Buna Ziua . A sosit transportul ? M intereseaza un set pe 15 pt Logan . Modele sunt doar acelea din primul post ? Multumesc !
      ajung peste 15-20 zile La logan primim ART 149/271/339/355L/356BP/367M Primim cate 80 set din fiecare si ajung sigur aprox 3 saptamani ,urmatorul transport pe 15 sept
      Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

      Comment


      • Vreau si eu o oferta pentru 4 jante aliaj logan+antifurt si prezoane.
        mumtumesc,
        Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

        Comment


        • momentan nu avem jante de Logan pe 15, urmeaza sa primim cam in 7 zile.
          Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

          Comment


          • au mai sosit jante pentru logan? model si pret/set

            Comment


            • pentru Logan pe 15 avem urmatorele modele:

              ART 367M
              ART 271
              ART 339
              ART 356
              ART 355 F. LUCIOS
              ART 149

              La 1150lei/set cu kit de instalare inclus si livrare gratis.

              jante jenti 009.jpg

              jante jenti 016.jpg

              jante jenti 033.jpg
              Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

              Comment


              • sa inteleg ca pe aceste modele se potrivesc fara probleme anvelopele stock(185/65)?

                Comment


                • merg fara probleme pe anvelopele originale de Logan
                  Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                  Comment


                  • ceva date despre ele (greutate,etc)

                    Comment


                    • Greutate jante de Logan pe 15:

                      ART 271 latime 6.5j - aprox. 6.7 kg/buc
                      ART 355 latime 6.5j - aprox. 6.3 kg/buc
                      ART 339 latime 6.5j - aprox. 6.4 kg/buc
                      ART 356 latime 6.5j - aprox. 6.3 kg/buc
                      ART 367 latime 6.5j - aprox. 6.6 kg/buc
                      ART 149 latime 6.5j - aprox. 6.7 kg/buc

                      Toate au ET 35

                      Jantele ART au omologare RAR si garantie 24 luni.
                      Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                      Comment


                      • poze cu modelele de jante pe 14 pe 4*100 se poate
                        Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                        Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                        Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                        Comment


                        • salutare.
                          Eu am cumparat un Logan SH, care are pusa folie AlfaRomTrans pe geamurile din spate si pe luneta, - nu stiu transparenta, dar oricum este inchisa, la care fostul proprietar mi-a dat decat un certificat de omologare pentru folie ( e de culoare albastra ). Am inteles ca ar mai trebui un certificat de montaj intr-un service autorizat ca sa intru in legalitate. ( m-a oprit o data politia dar mi-a dat decat un avertisment ).
                          Imi poti spune cat ar costa acest act si cat m-ar costa sa pun folie si pe geamurile de la usile fata, dar as dori cea mai transparenta - parca 30%.
                          multumesc.

                          Comment


                          • Originally posted by cosmin_uau View Post
                            poze cu modelele de jante pe 14 pe 4*100 se poate
                            ART 149
                            ART 355 F.Lucios

                            la 950lei/set cu kit de instalare inclus. Aveti si livrare gratis daca comandati pana pe data de 20 iulie.
                            Pozele se vot vedea pe alfaromtrans.ro

                            Originally posted by Florin_KDF View Post
                            salutare.
                            Eu am cumparat un Logan SH, care are pusa folie AlfaRomTrans pe geamurile din spate si pe luneta, - nu stiu transparenta, dar oricum este inchisa, la care fostul proprietar mi-a dat decat un certificat de omologare pentru folie ( e de culoare albastra ). Am inteles ca ar mai trebui un certificat de montaj intr-un service autorizat ca sa intru in legalitate. ( m-a oprit o data politia dar mi-a dat decat un avertisment ).
                            Imi poti spune cat ar costa acest act si cat m-ar costa sa pun folie si pe geamurile de la usile fata, dar as dori cea mai transparenta - parca 30%.
                            multumesc.
                            aveti mesaj PM
                            Last edited by alfaromtrans; 28 June 2011, 17:46. Reason: Automerged Doublepost
                            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                            Comment


                            • Va salut, prezoane antifurt pentru jante aliaj Wolfrace, ce modele aveti, unicat sau de serie. Si daca aveti pe stoc covorase tavita cu prindere in podea de la MB'95. Cost repere plus transport.
                              Raspuns aici sau pe PM.
                              Multumesc.

                              Comment


                              • antifurturi avem la 24 lei/ set de 4 buc + cheie http://www.alfaromtrans.ro/index.php...product_id=946

                                Covorase de Logan avem la 86lei/set cu butoni de prindere http://www.alfaromtrans.ro/index.php...product_id=131

                                Transportul este in jur de 30lei prin Urgent Curier
                                Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google