Jante Noi Logan 15"-950RON/set.Diverse Modele Si Dimensiuni.Folie Omologata 100RON

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jante Noi Logan 15"-950RON/set.Diverse Modele Si Dimensiuni.Folie Omologata 100RON

    Jante ART pentru diverse masini:

    ART 13" - 750RON
    ART 14" - 850RON
    ART 15" - 950RON
    ART 16" - 1050RON
    ART 17" - 1350RON
    ART 17" - 1550RON

    Pret/set (4 buc.)
    Pretul include T.V.A. si kitul de instalare (prezoane + inelele de centrare)

    Modele disponibile pentru Logan (PCD 4X100)

    ART149 15" latime 6.5J
    ART215 15" latime 6.5J
    ART231 15" latime 7J !!!


    Detalii pe pagina de internet unde gasiti jante ART si Kormetal,folie omologata DRK-100RON,instalatii xenon de la 250 RON, chei briceag si o gama variata de accesorii auto.

    La o comanda de peste 1000RON se acorda transport gratuit.

    Vanzarii en-gross si en-detail.

    Pagina net

    Tel: 0248.251.948
    Attached Files
    Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

  • #2
    dami PM cu pagina de net si inca ceva....ultima poza ART231 J7 merge si cu cauciucuriile stok de logan?sau J7 e distanta intre prezoane?(nu le am cu astea)

    Comment


    • #3
      Ai zis ceva de pagina de net ? Unde ?Alte modele mai ai ? Sunt facute in Romania - par replici ale unor modele consacrate ? Garantie ceva
      1.6 MPi Icy White

      Comment


      • #4
        Vezi ca anuntul e dat si pe *********.ro si acolo mere si situl lor....care e daca nu ma insel alfaromtrans.ro

        Si din cate am inteles de pe site-ul lor jantele sunt facute in Turcia.....
        Ca si pret sunt ok..de calitate nu stiu........
        O zii faina

        Comment


        • #5
          Originally posted by alex_comisaru View Post
          dami PM cu pagina de net si inca ceva....ultima poza ART231 J7 merge si cu cauciucuriile stok de logan?sau J7 e distanta intre prezoane?(nu le am cu astea)
          Merg cauciucurile de Logan originale, 7J este latimea jantei modelul 231 fiind un model mai lat, celelate modele au latimea 6.5J. Distanta la Logan intre prezoane este 4x100

          Originally posted by ingerulol View Post
          Ai zis ceva de pagina de net ? Unde ?Alte modele mai ai ? Sunt facute in Romania - par replici ale unor modele consacrate ? Garantie ceva
          Garantie 24 luni
          cautati pe google alfaromtrans

          Originally posted by georgeand21 View Post
          Vezi ca anuntul e dat si pe *********.ro si acolo mere si situl lor....care e daca nu ma insel alfaromtrans.ro

          Si din cate am inteles de pe site-ul lor jantele sunt facute in Turcia.....
          Ca si pret sunt ok..de calitate nu stiu........
          O zii faina
          Kormetal sunt facute in Turcia iar ART in China.
          Jantele Kormetal au omologare RAR, iar cele ART sunt in curs de omologare deci de aici se poate vedea calitatea lor
          Last edited by alfaromtrans; 22 January 2009, 12:14. Reason: Automerged Doublepost
          Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

          Comment


          • #6
            m-ar interesa unul din modelele "art" dar nu prea ma pricep la calitatea lor...poate ma lumineaza si pe mine cineva care le are cu astea.

            Comment


            • #7
              o alta intrebare, cheile briceag, le poti face sa mearga la logan?
              de ce intreb? pentru ca am si eu asa un set, inchidere centralizata cu tot cu chei briceag, asemanatoare cu cele de opel ( luate de pe e-bay ), si cheia, metalul il fac pt butuc la masina, dar electronica, chip-ul dinauntru, nu il pot schimba, sau sa-l iau pe ala din cheia de logan sa-l bag in aia briceag...
              ceva detalii daca se poate pentru ca m-ar interesa rau...
              multam.
              Life is short...play more!
              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

              Comment


              • #8
                6.5J 7J e latimea cauciucurilor tradusa in 185 respectiv 195 pt 7j daca nu ma insel. era si un astfel de catalog pe internet. 4x100 e distanta dintre prezoane masurata diagonal.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by bolo View Post
                  o alta intrebare, cheile briceag, le poti face sa mearga la logan?
                  de ce intreb? pentru ca am si eu asa un set, inchidere centralizata cu tot cu chei briceag, asemanatoare cu cele de opel ( luate de pe e-bay ), si cheia, metalul il fac pt butuc la masina, dar electronica, chip-ul dinauntru, nu il pot schimba, sau sa-l iau pe ala din cheia de logan sa-l bag in aia briceag...
                  ceva detalii daca se poate pentru ca m-ar interesa rau...
                  multam.

                  La cele vandute de noi exista locas special pentru chip, lama se face la un centru de copiat chei si montarea se face in orice service auto unde monteaza si alarme
                  Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                  Comment


                  • #10
                    trimiteti si prin tara ?

                    Comment


                    • #11
                      ok domnu alfaromtrans, o poza si un pret pentru un set de chei briceag ai?
                      daca pretu e bun, arata bine si nu-s chinezesti ( adica sa se balangane lama in locasul ei cand e retrasa, asa am vazut la majoritatea din targuri sau la "baieti" ) si se si pot tremete in tara, as lua un set!
                      Life is short...play more!
                      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                      Comment


                      • #12
                        Pe mine ma intereseaza folia,are protectie UV?O si montati sau doar o vindeti?Ce transparenta?
                        Multumesc.
                        Last edited by D-FENS; 22 January 2009, 14:49.
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by renegade View Post
                          6.5J 7J e latimea cauciucurilor tradusa in 185 respectiv 195 pt 7j daca nu ma insel. era si un astfel de catalog pe internet. 4x100 e distanta dintre prezoane masurata diagonal.
                          Sa stii ca te inseli!

                          Comment


                          • #14
                            [protectie UV au toate foliile inclusiv cele ieftine in plus foliaDRK are strat antizgariere Noi oimportam si o vindem Nu montam transparenta este:5%,10% 25% 35% pentru spate si 70% pentru fata


                            QUOTE=D-FENS;239750]Pe mine ma intereseaza folia,are protectie UV?O si montati sau doar o vindeti?Ce transparenta?
                            Multumesc.[/QUOTE]
                            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                            Comment


                            • #15
                              Pacat.....
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google