[cumpar] Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [cumpar] Logan

    un prieten cauta un logan ambiance, pretul maxim pe care il ofera este 3200. astept oferte, de preferinta cat mai aproape de brasov
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

  • #2
    logan la 3200 euro ???????ma mir..succes

    Comment


    • #3
      varianta ambiance. am specificat. model din 2004-2005. a gasit 3 logane la 2800 euro dar aveau 200000 de km
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        La banii astia ori gaseste o rabla ori una lovita ori vre-un vanzator disperat
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • #5
          taicamiu parca vroia sa vanda un preferance(sper sa nu gresesc)...e diesel si e din 2005 are parca vreo 60000 nu mai stiu exact....daca te intereseaza te pun in contact
          http://forum-lines.ru/rez/ab95552.gif
          жалюзи плиссе

          Comment


          • #6
            nu cred ca o da la 3200. prietenu are un fiat punto in care a bagat bani si cum trebuie inmatriculata i s-a acrit cand i-au cerut 10000 lei. asa ca vrea un logan. daca e careva care stie pe undeva. acuma nu are pretentii de geamuri sau mai stiu eu ce...sa fie o caruta de mers. solenza nu i-a placut ca e prea cutie
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              sincer la banii astia nu gasesti decat foste taxi sau vreo bomba pe roti!mai bine s-ar orienta spre o solenza ca e masina foarte buna sau ceva vechi strain.un sfat prietenesc!
              "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

              Comment


              • #8
                solenza a gasit, da are si mofturi...zice ca e prea inghesuita. asta e...sa nu zica (,) ca nu l-am ajutat. eu i-am sugerat o super nova, dar nu mai zice nimic de ea. multam de sfat odorog. i l-am transmis
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  odorog, prefer orice taxi cu 500000 mi km in fara de solenza..frateee..ce va place la solenza aia ?..

                  da puneau motorul si cutia dupa solenza pe dacia 1310 pun pariu ca erati morti dupa ea....eu in afara de un motor bun si vad nimica calumea la ea..aceeasi caroserie varza din 97' care ploua in ea...sa nu incep sa zic de haion

                  Comment


                  • #10
                    eu ii recomand baiatului super nova. am avut una, am tinut-o 2 ani si am dat-o din necesitate nu ca nu imi placea sau avea probleme. era din 2002, si am dat-o in 2007 noiembrie parca. am dat-o ca nu aveam pe ea aer, in rest, no coment. e foarte fasneata, mult mai rapida ca loganul, la demaraje numai zic. tabla rezista, caroseria la fel, iar motorul e de logan si din cate siu are motor s i cutie de pe clio. deci recomand o super nova ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Gaseste cate vrea pana in 3500 daca n uacuam sa vezi peste oluna cand e foamea mare;)

                      Comment


                      • #12
                        doar daca ajunge euroiul pe la 50.000.....

                        Comment


                        • #13
                          chiar la 5 lei nu...la 4.7 e preconizat. oricum, daca stau sa ma gandesc, 3000 de euro cat ofera ala nu e putin. pentru ca euro e 4.3 nu mai e 3.6 lei.
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #14
                            oferta logan

                            Originally posted by alindrgn View Post
                            un prieten cauta un logan ambiance, pretul maxim pe care il ofera este 3200. astept oferte, de preferinta cat mai aproape de brasov
                            Ti-l dau pe al meu ,la 4.000.E PREFERENCE,e din 27.12.2005.,si are 32.000 km,revizia de trei ani facuta pe 17.01.2009.,cu anv iarna si vara.
                            Sunt unic proprietar,am carte service...in masina nu s-a fumat niciodata..
                            Ptr orice detalii si intrebari,scrie-mi la adresa de mail: ladislaubenedek@yahoo.com.
                            P.S. Sunt din Brasov.

                            Comment


                            • #15
                              Pret foarte bun zic. eu la pretul asta nu mai gasestri logan.. in conditiile de fata.
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google