[Vand] Capace Logan - 2 Modele

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] Capace Logan - 2 Modele

    Vand Capace Logan - 2 modele, Pret/set: 70 ron
    Attached Files
    Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
    ID: cipry263

  • #2
    Offtopic: Ambele modele de capace sunt de la Sandero? Cele cu spite mai late sunt capace "Somes"?
    sigpic
    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

    Comment


    • #3
      al doilea model da e de sandero... si primul nu stiu de pe ce model e luat.... sunt de la un service, de la un unchi... dar al doilea e luat sigur de pe sandero... oricum sunt originale ambele.... si cate un capac din fiecare model prezinta cate o zgarietura, restul de 3 din fiecare model sunt impecabile
      Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
      ID: cipry263

      Comment


      • #4
        un set de capace se duc la mine ... 70 ron + taxe
        modelul e asta

        pm si iti trimit datele
        Attached Files
        sigpicMy ride

        Comment


        • #5
          se rezolva !
          Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
          ID: cipry263

          Comment


          • #6
            Am vazut ca sunt cam zgariate cele cu spite late. Sunt cele de pe Sandero Logan facelift/Sandero, modelul Somes.
            sigpic
            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

            Comment


            • #7
              nu sunt cam zgariate.... e unul zgariat mai rau.. in rest arata ok, dar sincer in poze arata mai rau ca in realitate ! cu ochiul liber le percepi altfel.... si nu stiu ce fel de model e ca nu pricep la ele..... si pe net nu prea am gasit vreun site cu modele de capace.... oricum zic eu ca pozele sunt destul de clare daca vrei mai pot face niste poze si ti le trimit, nu e nici o problema !!

              al doilea model s-au dat... raman primele... shi cu reducerea de rigoare. Pret nou: 55 lei pentru primul model
              Last edited by cipry263; 25 January 2009, 19:49. Reason: Automerged Doublepost
              Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
              ID: cipry263

              Comment


              • #8
                vandute ambele.... va rog off topic !! astept altele.. cica de sandero ca noi !!
                Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                ID: cipry263

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google