Vand Faruri Angel Eyes !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Faruri Angel Eyes !

    Vand faruri cu angel eyes, interiorul negru. Sunt farurile pe care le vindea pana nu demult Cristi_Xp (FAPT NEADEVARAT). Farul drept are o crapatura pe interior (trebuie desfacut farul si lipit) si mai e putin topita lupa dar nu`i cine stie ce.
    Eu le-am luat sa le fac dar din lipsa de timp, bani, rabdare m-am hotarat sa le vand si sa raman la farurile stock.

    Pret fix: 300 ron !

    Nr de tel: 0746 666 595

    Mai multe poze cu farurile gasiti in threadul lui Cristi_Xp http://www.loganclub.ro/forum/vand_a...gan-t9503.html --> sper sa nu se supere pe mine
    Attached Files
    Last edited by Cezar; 29 January 2009, 15:51.

  • #2
    specifica te rog ca nu de la mine le-ai cumparat si nu eu ti le-am vandut ,eu vi-am explicat cum arata farurile ce defecte au etc etc etc.Plus ca tu le-ai cumparat nu de la mine si le-ai vazut inainte de a le cumpara.
    Last edited by Cristi_Xp; 28 January 2009, 12:49.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Nu le-am cumparat de la Cristi_Xp !

      In lipsa unui aparat foto sau telefon cu camera de 3.2 mp ...m-am folosit de pozele din threadul lui (nu de alta dar e acelasi far) !

      Pace Cristi_Xp !

      Comment


      • #4
        150 ron pe faruri?
        I My Honda !

        Comment


        • #5
          Asta stii cum e tinere ?? Ca si cum ti-ai pune loganul la vanzare cu 6000 euro si as veni eu sa iti zic ca iti ofer 3000 pe el.

          Si din ceea ce am spus poti afla si raspunsul la intrebarea ta. Numai bine.

          Comment


          • #6
            zimi care e ultimul pret? 300 ron nu dau pt ca o sa ma mai cost ceva si reparatia... zimi cat vrei tu ?
            I My Honda !

            Comment


            • #7
              @stefi_sezione s-a mai discutat. reparatia sigur nu o sa ajunga mai mult de 100 RON, iar un set nou ajunge la 800 RON. Deci iei la jumatate de pret...
              sigpic

              Comment


              • #8
                am discutat cu baiatul. Intereseaza-te cat costa setul de lepe pt farului...asta daca gasesti marimea asta.
                I My Honda !

                Comment


                • #9
                  Dar nu trebuie schimbata lupa la ele vere ...e putin topit plasticul exterior ...atata tot ...ce ai de facut la farul asta ?? E sa il duci la cineva care sa stie sa ti`l deschida, sa lipeasca plasticul ala negru din interiorul farului si gata ...ai faruri.

                  Comment


                  • #10
                    Anunt valabil !

                    Comment


                    • #11
                      ^^^^........................
                      Last edited by Pagu; 5 February 2009, 02:14.
                      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                      Magazin Piese de Schimb.
                      www.facebook.com/ElectroteknikPag

                      Comment


                      • #12
                        ....mda ....up !

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google