Vand Un Filtru De Motorina Nou 90ron

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    prietene tudor_cj noi stam in bucuresti si avem mai multe alternative decat la voi la cluj de ce sa ma duc sa cumpar de la reprezentanta dacia unde au adaosuri de 100 %, acolo sa te duci tu daca vrei eu am alte surse si aceleeasi produse dacia sau reno daca te face sa te simti mai in siguranta asa ca daca vrei sa faci buzunaru mare la dacia spor la treaba !

    Comment


    • #17
      Eu nu prea am vazut filtre originale sub 90Ron nici unde sincer vorbind, pt ca mi-am facut revizia acuma 2 saptamani...

      Comment


      • #18
        Originally posted by gelica75 View Post
        prietene tudor_cj noi stam in bucuresti si avem mai multe alternative decat la voi la cluj de ce sa ma duc sa cumpar de la reprezentanta dacia unde au adaosuri de 100 %, acolo sa te duci tu daca vrei eu am alte surse si aceleeasi produse dacia sau reno daca te face sa te simti mai in siguranta asa ca daca vrei sa faci buzunaru mare la dacia spor la treaba !

        Filtru de motorina original din magazin cu 75ron (sa iti dea si bon pe el) mai greu... si apropo anunturile de la bursa nu se comenteaza (vezi Regulamentu forumului)

        PS: Si noi avem destule alternative...chiar daca suntem din provincie:p...oricum ca-n Pitesti nu-i nicaieri )
        Last edited by Tudor_cj; 10 February 2009, 20:41.
        2004 Dacia Logan 1.4MPi
        2006 Dacia Logan 1.5dCi
        2007 Opel Astra H 1.7CDTI

        Comment


        • #19
          Filtru il da cu tot cu cutie la pretul ala
          dupa ce il vezi sa ne spui si noua alternativele voastre

          Comment


          • #20
            Inca se mai vinde... 1buc

            Comment


            • #21
              bai eu am fost mult prin ardeal si stiu ca oameni de pe acolo sant mai cumpatati si mai politicosi dar despre voi ce parere sa am ,a da am una dar o tin pt mine ca veni vb. cine a cazut de fazan eu sau voi ca ati lu-at teapa de la supercar si ati cumparat un filtru care nu este compatibil cu masina dar stiti voi vb aia cine rade la urma rade mai bine.

              Comment


              • #22
                Filtrele is de 2 tipuri (3 mufie si 4 mufe)..... poate nu o comandat de care trebuia....
                2004 Dacia Logan 1.4MPi
                2006 Dacia Logan 1.5dCi
                2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                Comment


                • #23
                  pai da asta sa intamplat cu colegul nostru poate reuseste sa il vanda dar daca nu poate pana la urma sa se duca cu el la dacia la service si sa vb cu un mecanic de acolo sa il puna la cineva pe masina si sa ii dea bani pe el.

                  Comment


                  • #24
                    Eu si inca un coleg am luat filtre incompatibile, eu l-am vandut si mai este al lui.

                    Comment


                    • #25
                      Pai de ce nu cereti coduri de pe produsele care vor fi trimise ,pentru a evita neplaceri

                      Comment


                      • #26
                        filtru

                        Mai e valabil anuntul?

                        Comment


                        • #27
                          Din cate stiu eu ..da.Daca esti interesat o sa-ti dau numarul de telefon al celui care il vinde.Da-mi un mp daca mai esti interesat.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google