Diverse Accesorii Auto Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut. La ce pret ajunge o bara portbagaj de 90 lei cu tot cu transport pana in Galati prin Posta Romana?Stima.
    METABOND RULES

    Comment


    • daca inca nu ai plecat in china, vreau si eu niste detalii despre un kit de xenon h1. sunt interesat i doresc sa cumpar in cursul saptamanii viitoare.
      sigpic

      Comment


      • acum costa 220 lei h1 /h7 h11 d2s 9005 /9006 si 370 bi xenon daca vrei suna la firma ptr comanda Bara de logan este 90 lei /set si transport aprox 35 lei
        Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

        Comment


        • si cu balast slim ai? ma intereseaza h1 (penru faruri cu 2 lupe).

          vreau saptamana viitoare sa am xenonul...


          zi-mi si ce firme sunt si ce garantie am la ele
          sigpic

          Comment


          • slimul este un model nou foarte bun care are si modul de erori incorporat si care costa 300 ron garantie nu se poate mai mult de 12 luni ptr ca becurile din tehnologia de fabricatie au ore de functionare care daca sunt depasite lumineaza din ce in ce mai putin iar balastru daca merge bine de la inceput nu se mai arde Firma nu conteaza prea mult ptr ca in China iti scrie pe cutie ce vrei Parerea mea ca un nume prea pompos ascunde adevarul Noi lucram cu tander care mai este importata si de altii si care se comporta foarte bine Orcum as vrea sa mi arata ti o singura persoana pe care nu am rezolvat o in garantie
            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

            Comment


            • cand pleci din tara?

              vreau xenonul (cred ca pe cel la 300) si mai vreau niste piese micute, dar trbeuie sa vorbesc cu cineva ...
              sigpic

              Comment


              • m-am descurcat si am comandat direct de la firma.
                sigpic

                Comment


                • Modelul asta exista si 4x100 ? pe 16" ?

                  PS. Sugerez sa puneti pe site niste poze mai "reale" cu jantele ART noi, in genul celorlalte, ca alea zici ca sunt facute in paint.


                  Comment


                  • Modelul acesta nu este pentru Logan.Pentru Logan pe 16 avem ART 833.

                    Nu mai cita pestul anterior...eventual scrie inainte numele userului la cere te referi.
                    Last edited by valeriuciprian; 2 June 2009, 21:26.
                    Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                    Comment


                    • Nu am logan, dar ma rog, caut tot 4x100.
                      Modelul 833 e sg care s-ar potrivi? Din poza de pe site mi se pare o janta urata.
                      Si modelul 271 e dragut. Nici ala nu se potriveste? (Nu caut neaparat 16", si 15" e ok)


                      Nu mai cita postul anterior.
                      Last edited by valeriuciprian; 2 June 2009, 21:27.

                      Comment


                      • din pacate o sa avem numai modelul 833 la 4/100 pe 16
                        Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                        Comment


                        • O intrebare.
                          Aveti asa ceva pe site http://www.alfaromtrans.ro/index.php...product_id=609
                          Taxele sunt in valoare de 30 de lei, adica jumatate din produs. Nu-i chiar fair. Reduceri pentru forumisti la taxe? Sau ceva asemanator?

                          PS: Daca nu trimiteti prin posta, de ce solicitati codul postal, la inregistrare?
                          Last edited by lupulucian; 6 June 2009, 20:35.

                          Comment


                          • Originally posted by lupulucian View Post
                            O intrebare.
                            Aveti asa ceva pe site http://www.alfaromtrans.ro/index.php...product_id=609
                            Taxele sunt in valoare de 30 de lei, adica jumatate din produs. Nu-i chiar fair. Reduceri pentru forumisti la taxe? Sau ceva asemanator?

                            PS: Daca nu trimiteti prin posta, de ce solicitati codul postal, la inregistrare?
                            Produsul are deja un pret mic si nu mai putem face reducere.
                            Codul postal apare din softul site-ului.
                            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                            Comment


                            • Ma refer sa reduceti taxele de curierat si nu produsul in sine. Taxele reprezinta deja jumatate din produs. Este normal? De ce nu trimiteti prin posta?

                              Comment


                              • Pentru ca sistemul postei este prea complicat pentru cel care trimite si in plus este riscul mai mare ca produsul sa ajunga deteriorat la destinatie.Imi pare rau dar trimitem numai prin firma de curierat rapid
                                Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google