Diverse Accesorii Auto Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Folie fumurie protectie faruri / stopuri la 33lei/set

    Pret / set
    Pachetul contine 2 buc de 60cm x 20 cm

    Folia costa 33lei/set la care se adauga transportul 25-30lei prin Urgent Curier.
    Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

    Comment


    • spunemi si mie din tobele sport de pe site care are si silencer?
      sigpic

      Comment


      • tobele nu au silencer
        Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

        Comment


        • paravanturii logan MCV pe negru sau o culoare inchisa aveti?la ce bani?
          Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

          Comment


          • Avem paravanturii de Logan MCV fumurii la set de 4 buc. la pretul de 62 de lei
            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

            Comment


            • Buna ziua. As dori un cap de bara dreapta. Ce pret ar avea si ce detalii trebuie sa va dau?

              Comment


              • Sa-mi fac capota la un logan cu folie imitatie de carbon culoare neagra 3D, imi ajunge 1m pe 1,5 m?!
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • Originally posted by clau_thedark View Post
                  Buna ziua. As dori un cap de bara dreapta. Ce pret ar avea si ce detalii trebuie sa va dau?

                  nu avem cap de bara dreapta

                  Originally posted by virago View Post
                  Sa-mi fac capota la un logan cu folie imitatie de carbon culoare neagra 3D, imi ajunge 1m pe 1,5 m?!
                  Trebuie sa masurati capota si sa adaugati pe fiecare parte inca 10 cm care sa vina lipiti pe partea din spate a capotei.
                  Last edited by alfaromtrans; 26 April 2010, 08:34. Reason: Automerged Doublepost
                  Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                  Comment


                  • Merci, ma duc sa masor...
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • ma intereseaza leduri pt:pozitie (puternice alb)2buc,semnal aripa portocaliu 2buc,plafon alb puternic 1 buc cat costa daca livrati prin posta romana,multumesc.

                      Comment


                      • Alarma cheie briceag CA 105
                        Compatibila toata gama de automobile


                        Functii:

                        Cod saritor

                        Intarziere plafoniera

                        Raza mare de actiune

                        Anti-furt

                        Armare / Dezarmare (din telecomanda)

                        Armare automata

                        Armare / Dezarmare silentioasa

                        Cautare in parcare / SOS

                        Jumper pentru schimbarea modului de actionare a inchiderii centralizate Pneumatic / electric

                        Deschiderea portbagajului din telecomanda

                        Ridicarea automata a geamurilor ( depinde de tipul de autovehicul)

                        Pret 130lei

                        alarma cheie briceag.jpg

                        CA105 remote control.JPG
                        Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                        Comment


                        • Buna ziua,
                          ma intereseaza inele aeratoare argintii si manere deschidere usi interior tot argintii, ca cele puse pe logan-ul PH2 (manerele le pun pe un logan PH1, sper ca se potrivesc ?)
                          Daca aveti, astept raspuns cu pretul. Trimiteti prin posta ?
                          Multumesc !

                          Comment


                          • Manere de usi interiore nu mai avem.
                            Aeratoare vreti argintii sau cromate?
                            Trimitem prin Urgent curier si costa intre 25-30lei transportul
                            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                            Comment


                            • O oferta pt. folii va rog. Autorizate, evident!

                              Multumesc!
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • stergatoare bosch aerrotwin aveti cumva si la ce pret astewpt sms
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google