Diverse Accesorii Auto Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Importator direct de jante auto, accesorii și piese de tuning, oferind o gamă variată de produse de înaltă calitate pentru pasionații de automobile. Descoperă selecția noastră diversificată și beneficiază de soluții fiabile pentru îmbunătățirea aspectului și performanței vehiculului tău.


    Salut.
    Aveti asa ceva pe stoc?
    Daca da as dori si eu 2 bucati de 1x1.5m
    Voi veni sa le iau personal,dar sa nu fac drumul degeaba.
    Multumesc.
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • avem destula veniti fara probleme


      Originally posted by Augustin-Yng View Post
      http://www.alfaromtrans.ro/index.php...product_id=722

      Salut.
      Aveti asa ceva pe stoc?
      Daca da as dori si eu 2 bucati de 1x1.5m
      Voi veni sa le iau personal,dar sa nu fac drumul degeaba.
      Multumesc.
      Numai bine.
      Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

      Comment


      • Salut.
        Ok,atunci cind voi avea drum voi trece pe la voi pe la magazin.
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • Salut !

          Ai primit plicul meu cu becul bixenon H4 pentru garantie ? nu am primit nici un mesaj privat!

          O zi buna

          Comment


          • Am cumparat si eu anul trecut niste senzori de parcare, type-r. Problema e ca a inceput sa se jupoaie vopseaua de pe ei si sa indice aiurea. beneficiez de garantie in cazul asta?
            zoom-zoom

            Comment


            • l am trimis de ieri astazi ajunge

              senzorii au garantie 12 luni Daca nu arata bine li s a modificat unghiul si se regleaza din saibele care au fost in cutie Initial culoarea a fost alba sau albastra si le am vopsit Vopseaua nu le afecteaza campul de vizibilitate Daca nu rezolvati trimiteti ce aveti defect cu actul de cumparare care are data achizitiei si rezolvam
              Last edited by alfaromtrans; 7 July 2010, 08:08. Reason: Automerged Doublepost
              Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

              Comment


              • da astazi am primit becul xenon ! Mersi

                Multa stima

                Comment


                • Originally posted by alfaromtrans View Post
                  l am trimis de ieri astazi ajunge

                  senzorii au garantie 12 luni Daca nu arata bine li s a modificat unghiul si se regleaza din saibele care au fost in cutie Initial culoarea a fost alba sau albastra si le am vopsit Vopseaua nu le afecteaza campul de vizibilitate Daca nu rezolvati trimiteti ce aveti defect cu actul de cumparare care are data achizitiei si rezolvam
                  La mine pe certificat scrie ca au 24 luni garantie. poate am intr-o zi drum la pitesti si trec pe la sediul sa va uitati la ei.
                  zoom-zoom

                  Comment


                  • treceti pe la magazin cu certificatul de garantie si cu bonul
                    Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                    Comment


                    • stopuri streetstrom fumurii aveti ? ce pret ?
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • nu am mai adus ptr ca am vandut 200 set in 3 ani Astea pe care le avem acum au in plus led uri cu SMD gen audi si sunt mai ieftine
                        Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                        Comment


                        • Salut.
                          Inele aeratoare arginti mai ai?

                          Comment


                          • Avem inele aeratoare pe argintiu costa 16 lei /set de 4 buc. Pret transport prin Urgent curier 25-30 lei

                            Comanda se poate face la nr de tel: 0757.071.841
                            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                            Comment


                            • Ziceati ceva de stopuri cu leduri gen audi... poze? pret?
                              sigpic

                              Comment


                              • este vorba de faruri

                                Importator direct de jante auto, accesorii și piese de tuning, oferind o gamă variată de produse de înaltă calitate pentru pasionații de automobile. Descoperă selecția noastră diversificată și beneficiază de soluții fiabile pentru îmbunătățirea aspectului și performanței vehiculului tău.
                                Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google