Diverse Accesorii Auto Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jante Art 241 pe 17'' exista?
    Stock is boring...
    My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

    Comment


    • Un set de tamburi pt un Logan 1.6 MPI ph1 aveti?

      Comment


      • Au sosit jantele?
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
          Au sosit jantele?
          nu au venit ,daca nu intervine nimic ajung pe 22 sau 23 mai Pentru cei care au avut alte intrebari nu am raspuns ptr ca nu au bifat sa fim notificati sau este un defect al forumului
          Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

          Comment


          • Ok tinem legatura ma anuntati si pe mine cand au ajuns?
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • o sa punem modelele noi cand ajung
              Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

              Comment


              • buna seara
                modelul acesta de stopuri aduceti :
                From Miami 2 Ibiza
                Voucher
                http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                Comment


                • Originally posted by sKyb0y View Post
                  buna seara
                  modelul acesta de stopuri aduceti :
                  http://www.alibaba.com/product-gs/51...n_Car.html?s=p
                  arata bine dar am douo probleme Una ca nu au omologare europeana si alta ca de la ei am luat farurile cu leduri si nu prea sunt bune la calitate Ca sa fie OK pretul ar trebui sa fie mai mare Ieftin si bun este teorie
                  Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                  Comment


                  • buna ziua

                    reductie pt filtru sport gasesc la dumneavoastra?
                    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                    Comment


                    • Originally posted by vyalli View Post
                      buna ziua

                      reductie pt filtru sport gasesc la dumneavoastra?
                      avem numai la filtrele tubulare care costa 200 lei ,sunt in cutia filtrului
                      Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                      Comment


                      • Paravanturii la set pentru Logan berlina (fumurii sau albastre) - 66RON/set + pleoape cadou - mai aveti ?
                        Super stergatoare flexibile 20" (diverse marimi) adaptabile la Logan - 8RON/buc - 2 buc aveti ?
                        Covorase interior Logan ( sunt tip tavita nu ? ) - 77RON aveti ?
                        Aveti aceste repere ? daca da, am rugamintea sa imi transmiteti si un pret / pachet.
                        "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

                        Comment


                        • paravanturi logan fumurii fata /spate fara ploape cadou 60 lei /stergatoare logan flexibile 6lei/buc /covorase logan tavita foarte bune calitativ sau facut 96 lei/set Covorasele vin din Polonia si se scumpesc la fiecare transport Avem si o varianta mai ieftina ptr logan la 35 lei/set cu margine de aprox 8mm




                          Originally posted by burgerpolo View Post
                          Paravanturii la set pentru Logan berlina (fumurii sau albastre) - 66RON/set + pleoape cadou - mai aveti ?
                          Super stergatoare flexibile 20" (diverse marimi) adaptabile la Logan - 8RON/buc - 2 buc aveti ?
                          Covorase interior Logan ( sunt tip tavita nu ? ) - 77RON aveti ?
                          Aveti aceste repere ? daca da, am rugamintea sa imi transmiteti si un pret / pachet.
                          Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                          Comment


                          • va multumesc pentru raspuns, ploape separat aveti ? se mai poate lasa ceva la pret din valoarea totala? prefer setul de covorase la 96 lei.cum pot intra in posesia produselor ?
                            "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

                            Comment


                            • Originally posted by burgerpolo View Post
                              va multumesc pentru raspuns, ploape separat aveti ? se mai poate lasa ceva la pret din valoarea totala? prefer setul de covorase la 96 lei.cum pot intra in posesia produselor ?
                              ploape de logan nu se mai fac ,producatorul a renuntat la ele Aceste produse le gasiti in toate magazinele de piese auto ,in general paravanturile ajung sparte si transportul sa vi le schimb este dublu decat castigul nostru imi pare rau ca nu pot sa va ajut
                              Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                              Comment


                              • nu aveti nici o varianta sa la ambalati in scartietoare ceva de genul care sa le protejeze ?
                                presupun ca puteti trimite covorasele si stergatoarele nu ? aveti poze cu covorasele sa le pot vedea ?
                                "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google