Diverse Accesorii Auto Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by mamare74 View Post
    poti sa imi dai o adresa de net sau sa pui niste poze? ptr. ca eu lucrez la ROMA si nu pot sa ma duc sa le vad. daca le vad in alta parte si imi plac eu le cumpar. scuzama ca sint asa complicat dar asta este problema.multumesc ptr intelegere
    adresa de internet www.alfaromtrans.ro

    Originally posted by lucialina View Post
    poti pune cate o poza cu fiecare banda flexibila de leduri? una cu lumina alba alta cu lumina albastra? merci!!!
    am pe pagina de net albe montate la faruri

    Originally posted by rbu_tuninq View Post
    este vorba de o continuare intre consola pana la schimbator sub forma de spatiu de depozitare, neagra...ai o poza ..multumesc
    imi pare rau nu am asa ceva Daca crezi ca se vand pot sa le fac in China dar comanda minima este de 20000buc
    Last edited by alfaromtrans; 24 February 2009, 23:17. Reason: Automerged Doublepost
    Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

    Comment


    • #92
      Poze cu pleoape de la alfaromtrans pe masina mea[img=http://img527.imageshack.us/img527/4730/dsc00095a.th.jpg],[IMG][img=http://img517.imageshack.us/img517/2966/dsc00096p.th.jpg][/IMG][IMG][IMG][img=http://img527.imageshack.us/img527/705/dsc00098t.th.jpg][/IMG][/IMG][IMG][img=http://img517.imageshack.us/img517/4739/dsc00099y.th.jpg][/IMG]

      Scuze ca a iesit asa , nu am mai pus poze pana acuma.
      Last edited by adyshor; 25 February 2009, 19:00. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • #93
        Originally posted by rbu_tuninq View Post
        este vorba de o continuare intre consola pana la schimbator sub forma de spatiu de depozitare, neagra...ai o poza ..multumesc



        unde se gaseste asa ceva?????
        1.2 TSI

        Comment


        • #94
          Originally posted by adyshor View Post
          multumesc ptr reclama Daca stiam ti le trimiteam gratis
          Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

          Comment


          • #95
            Imi raspunzi si mie in legatura cu cotiera? Culoare neagra ( cea cu perna reglabila) Cat este si cat este transportul pana la Craiova?
            I My Honda !

            Comment


            • #96
              am intrat pe site-ul tau si nu am gasit decat filtre sport eu vreau conductele de montaj pentru filtru daca ai si la ce pret
              drive with speed than you die fast

              Comment


              • #97
                oare chiar nu stie nimeni unde se gaseste acea bucata de plastic dintre bord si cosola centrala la logan
                1.2 TSI

                Comment


                • #98
                  daca se stie se zicea multa lumea cauta dai search si cauta mai bine si cu atentie si ai sa gasesti scuze pentru off topic
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • #99
                    ajuta-ma tu te rog eu nu am gasit
                    1.2 TSI

                    Comment


                    • uu cauti spatiu de depozitare
                      drive with speed than you die fast

                      Comment


                      • Originally posted by stefi_sezione View Post
                        Imi raspunzi si mie in legatura cu cotiera? Culoare neagra ( cea cu perna reglabila) Cat este si cat este transportul pana la Craiova?
                        daca vrei cd 82732 nu avem decat gri Avem neagra un model nou cu talpa ptr geamuri electrice la 100 ron pe care o sa o punem luni pe sait transportul la Craiova este max30ron
                        Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                        Comment


                        • as vrea si eu o plafoniera cu spot pasager! aveti? la ce pret???
                          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                          Comment


                          • Originally posted by lucialina View Post
                            as vrea si eu o plafoniera cu spot pasager! aveti? la ce pret???
                            nu avem cu spot separat
                            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                            Comment


                            • Salut.Becuri philipe aveti?Daca da la ce preturi si ce modele.
                              Va SALUT.
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment


                              • Originally posted by alexNeagu View Post
                                am intrat pe site-ul tau si nu am gasit decat filtre sport eu vreau conductele de montaj pentru filtru daca ai si la ce pret
                                nu avem conducte
                                Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google