Diverse Accesorii Auto Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu,am mai fost pe acolo,cind voi avea drum trec pe la magazin,numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • Pe site-ul alfaromtrans sunt alte preturi fata de cele afisate pe prima pagina, care sunt cele reale? ma refer la ornamentele nichelate pt logan (bandouri laterale si cele de la geamurile laterale) pe prima pagina le-ai pus un pret de 45 ron pe site 80 !!
      Last edited by gini; 10 March 2009, 18:57.

      Comment


      • vreau un set de aerisitoare cromate
        savu cristea,timisoara,timis,str.cugir.nr.13,ap.11

        Originally posted by alfaromtrans View Post
        Costa 15RON si transportul aprox.30 RON prin Urgnt Curier.
        nu stiam ca e asa scump urgent curier,eu am cumparat diverse transportate de ei si a fost super ieftin,ar trebui sa trimiti prin posta e mai ieftin
        Last edited by orwo; 10 March 2009, 21:47. Reason: faceam referire la alt post
        nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

        Comment


        • ia zi eleron luneta mai ai pe stoc?????? si un pret te rog.
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • Originally posted by AG 23 YNG View Post
            Salut.Ce fel de alarme auto aveti?Si la ce preturi?
            Multumesc.
            avem 7 sau 8 modele Cateva sunt pe sait restul le vezi la magazin

            Originally posted by gini View Post
            Pana la urma care este pretul real?
            Pe prima pagina unde ai pus si poze ,ornamentele cromate de la geamuri sunt 45Ron pe site 80!! http://www.alfaromtrans.ro/index.php...product_id=452

            la bandourile laterale la fel la maniere la fel!! de la 90 pe site 160 etc
            sunt fabrici diferite dar calitatea este acceasi O sa refac astazi preturile pe pagina de net Sper sa nu fie mai mari cu mult trebuie tinut cont ca avem marfa de cand dolarul era 2,2 ron si ce importam acum este 3,42 Nu este vina noastra

            Originally posted by alfaromtrans View Post
            avem 7 sau 8 modele cateva sunt pe sait restul le vezi la magazin



            sunt fabrici diferite dar calitatea este acceasi o sa refac astazi preturile pe pagina de net sper sa nu fie mai mari cu mult trebuie tinut cont ca avem marfa de cand dolarul era 2,2 ron si ce importam acum este 3,42 nu este vina noastra
            scuze era raspunsul ptr gini

            Originally posted by orwo View Post
            vreau un set de aerisitoare cromate
            savu cristea,timisoara,timis,str.cugir.nr.13,ap.11



            nu stiam ca e asa scump urgent curier,eu am cumparat diverse transportate de ei si a fost super ieftin,ar trebui sa trimiti prin posta e mai ieftin
            Daca socotesti ca vin la firma ridica marfa oaduc la tine acasa se intorc cu banii la noi mie mi se pare foarte putin Pentru 3 ron cat castigam la un set de aeratoare nu scot nici benzina pana la posta
            Last edited by alfaromtrans; 11 March 2009, 10:03. Reason: Automerged Doublepost
            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

            Comment


            • da,ai si tu dreptate dar totusi noi iti bagam banii in buzunar,vezi ca ti-am dat pm si astept raspuns

              nici un raspuns....
              Last edited by orwo; 12 March 2009, 20:11. Reason: Automerged Doublepost
              nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

              Comment


              • Originally posted by orwo View Post
                da,ai si tu dreptate dar totusi noi iti bagam banii in buzunar,vezi ca ti-am dat pm si astept raspuns

                nici un raspuns....
                aseara am consumat cu tine 4 ore si cred ca ma luat somnul inainte de final paravant logan fata spate fumuriu 65 ron inele cromate 30 ron transport 30ron aprox Te rog in seara asta fii mai scurt ca maine astept firma din Germania de la care importam anvelopele si vreau sa ma pregatesc
                Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                Comment


                • lasa daca te-am deranjat imi cer scuze du-te si fa-ti importul de anvelope linistit,somn usor
                  nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

                  Comment


                  • eleron de luneta mai e pe stoc?????
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • Originally posted by B-64-MVP View Post
                      eleron de luneta mai e pe stoc?????
                      Da mai avem pe stoc eleron de luneta
                      Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                      Comment


                      • salut am vazut mai la inceputul postului pleoape de sandero as dori si eu.(nu am gasit pe site) te rog spunemi cum as putea sa intru si eu in posesia unui set
                        http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

                        Comment


                        • Originally posted by cezar_baja View Post
                          salut am vazut mai la inceputul postului pleoape de sandero as dori si eu.(nu am gasit pe site) te rog spunemi cum as putea sa intru si eu in posesia unui set
                          trimitem prin urgent curirer costa cam 25 ron transportul
                          Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                          Comment


                          • pleoape de ph 2 culaorea gris comete ai? cotiera aia neagra primul model mai serios merge montat pe ph2 sau trebuie modificat ceva? Astept raspuns ms!
                            P.S pleoapele din ce material sunt? plastic sau carbon?
                            Last edited by BeciAcustic; 13 March 2009, 22:47. Reason: P.S
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • Originally posted by BeciAcustic View Post
                              pleoape de ph 2 culaorea gris comete ai? cotiera aia neagra primul model mai serios merge montat pe ph2 sau trebuie modificat ceva? Astept raspuns ms!
                              P.S pleoapele din ce material sunt? plastic sau carbon?

                              Avem pleoape decat negre, pentru a putea fii vopsite exact culoare masinii.
                              Nu au cum sa fie din carbon la asa pret, normal ca sunt din plastic.
                              Cotiera merge montata fara nici o problema pe ph2.
                              Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                              Comment


                              • mar interesa Disc frana fals colorat pe albastru.. astept raspuns...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google