Diverse Accesorii Auto Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aveti ornament consola centrala pentru logan ph1 cu aer conditionat pe culoarea neagra?

    Comment


    • unde fac si eu comanda pentru folia de fata si cand imi vine

      Comment


      • ce folie de fata?
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • atentie.. o gramada de offtopic...)
          sigpic

          Comment


          • pai nu se trimite folia pentru fata aia cu 70%.cam in cat timp mi'ar veni ?si unde fac comanda

            Comment


            • domnul care le stie pe toate. eu am fost on topic (ca la mine te refereai), pentru ca am intrebat legat de ceea ce vinde aici initiatorul. poate sunt interesat si eu sa cumpar acea folie daca aflu ce stie sa faca. tu ai fost offtopic ca te-ai bagat in seama degeaba am incheiat discutia. detalii pe pm sau mess daca nu te poti abtine
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • iar esti offtopic..astea se discuta la topicul cu moderatorii
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Madalinul View Post
                  Daca imi pun folie cu omologare dar o montez acasa este vreo problema cu politia?
                  pana acum nu a fost problema dar in continuare se pregateste ceva
                  Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                  Comment


                  • deci mai intreb odata.... discuri frana false pe albastru aveti ?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by unknown View Post
                      nu stiu cat de seriosi sunteti la onorarea comenzilor.. dar am dat una acu ceva vreme in urma.. si nimica
                      interesul nostru este sa vindem si nu cred ca ai fost refuzat iar daca nu ai primit nici macar raspuns ori nu avem comanda ori ai cerut ceva prin posta si am raspuns de multe ori ca nu lucram cu posta romana
                      Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                      Comment


                      • curierat rapid?

                        prin curier trimiteti ?
                        Last edited by unknown; 18 April 2009, 22:20. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by claudiu_l_g View Post
                          montati folia vi eu la pitesti as mai vrea si niste ploape si inele cromate . daca da la ce pret ms mult o zi buna
                          daca aveti rabdare in max 20 zile vom deschide service autorizat ptr montat folie

                          Originally posted by bciprian82 View Post
                          aveti ornament consola centrala pentru logan ph1 cu aer conditionat pe culoarea neagra?
                          nu avem nu s a copiat inca

                          Originally posted by unknown View Post
                          curierat rapid?

                          prin curier trimiteti ?
                          prin urgent curier costa cam 30 ron pe primul kg

                          Originally posted by 1onu7z View Post
                          unde fac si eu comanda pentru folia de fata si cand imi vine
                          ajunge adoua zi dupa comanda

                          Originally posted by unknown View Post
                          deci mai intreb odata.... discuri frana false pe albastru aveti ?
                          avem si sigur ti am spus si data trecuta ca avem Nu aveam cum sa ratam o asa comanda ptr ca avem pe stoc 350 de seturi aduse acum trei ani si nu am vandut nimic sunt rosii albastre etc si costa 20 ron/set
                          Last edited by alfaromtrans; 18 April 2009, 23:04. Reason: Automerged Doublepost
                          Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                          Comment


                          • imi puteti zice unde aveti magazine si daca luni sau marti gasesc magazinul deschis.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by unknown View Post
                              imi puteti zice unde aveti magazine si daca luni sau marti gasesc magazinul deschis.
                              in Pitesti pe bulevardul eroilor in parcarea de la Panoramic marti este deschis de la ora 8
                              Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                              Comment


                              • deci nu pe Teilor.. ca sa stiu exact unde sa vin..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google